Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Robogót szeretnék venni...

Robogót szeretnék venni esetleg motort 50cc-ig milyet ajánlanátok? Yamaha neos megéri?

Figyelt kérdés
Olyan kéne ami jól megy jól néz ki és tuningólható is utánanéztem és láttam milyen sokba van a tuning igy minnél olcsóbban akarnám a motort. Ez itt pl. tetszett mit gondoltok róla? [link]

2012. febr. 5. 12:40
 1/7 anonim válasza:
Ha jot akarsz akkor malaguti-k a legjobbak állitas szerint...yamahák nem rosszak,de hama tonkremennek...
2012. febr. 5. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
14%
Inkább vegyél igazi motort, ezekből ugyanis sose lesz az ;)
2012. febr. 5. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 totihead válasza:

Két hatalmas butaságot olvastam... Először is a Yamaha Neo's egyáltalán nem hibásodik meg gyakran, sőt! Fekvő Minarelli motor, ami a legtöbb robogóban van. Szinte a legmegbízhatóbb kis gép, nekem évek óta megvan, naponta használom.

A második válasz a szerzője szellemi megokoltságára vezethető vissza, ugyanis a buta emberek gondolják azt, hogy a robogó nem motor, mert a motor csak 4-5-6-7-8-900 ccm-nél kezdődik. Ez egyáltalán nem igaz, ui. a robogózás egy külön élmény. Nekem a Neo's mellett egy Africa Twin-em van. Mindkettőt szeretem, imádom, és egyiket sem sorolnám a másik elé.

Aki valóban motoros, és nem csak rajoskodásra használja a motorját, az ugyanúgy elfogad motorosnak egy simson-os kissrácot, mint a Gold Wing-es barátját. Ha barát, nem pedig egy pöffeszkedő hólyag...

2012. febr. 19. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 totihead válasza:
Ha pedig érdekel a tuningolás, abban is tudok segíteni, a Minarelli motorok nagggggyon jól tuningolhatók, de nem lesz olcsó. Az egyik tuningalkatrész "húzza" magával a másikat. De az enyémet el tudom mondani, ha érdekel. Nem volt túl olcsó, de bitang kis gép lett.
2012. febr. 19. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszi az értelmes válaszokat:-D
2012. febr. 20. 15:30
 6/7 totihead válasza:
Én "értelmesnek" gondoltam a válaszaimat, de ha nem jók, akkor sajnos oldd meg magad a kérdésed. Segítettem volna szivesen, de ilyen minősítés után inkább mégsem...
2012. febr. 22. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
igen azok is voltak ez dicséret volt nem flegmázás
2012. febr. 23. 05:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!