Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Volt már szerelőt igénylő...

Volt már szerelőt igénylő "autóbajotok" téli szabadban parkolástól?

Figyelt kérdés

Egész pontosan arról van szó, hogy amíg ilyen hideg van leállítottam a kocsit, de sajna szabadban van csak parkoló. Letakartam, akku mentesítettem, semmi nem tud elfagyni benne, se víz se más, de aggaszt a gondolat h. ha pl egy hónapig nem jár semmit, az milyen kellemetlen következményeket szül, lehet-e valami baja a nem használástól?

thx!


2012. febr. 5. 21:22
 1/4 anonim ***** válasza:
Ilyen hidegbe javaslom hogy 2-3 naponta indítsd be egy 5 percre hogy kicsit melegedjen mozogjanak benne az alkatrészek meg minden. A tesóm 2 hétig nem használta az autót ma reggel akarta beindítani és nem indult mert megfagyott benne a víz másrészt annyira befagyott minden hogy az önindító is meghalt benne így szerelőt kellett hívni hogy csináljon egy ideiglenes megoldást arra hogy eltudjon vele menni a-ból b -be. Én mindenképp javaslom hogy vidd el benzinkúthoz mert ott ingyen megnézik hogy mennyit bír a fagyálló, és mindenképp inditgasd be 2-3 naponta.
2012. febr. 5. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha fel van fagyállózva, semmi baja nem lesz.
2012. febr. 5. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
2-3 naponta beindítani baromság...
2012. febr. 5. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Minden anyag -40 fokos benne, szóval így már annyira nem aggaszt a dolog :)
2012. febr. 5. 22:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!