Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mi lehet az oka? Az önindító...

Cirmos62 kérdése:

Mi lehet az oka? Az önindító motor a gyújtás kulcs elfordításakor (indítózás) csak 4-5 másodperc múlva indul, de akkor tökéletes. Csak most hidegben csinálja ezt. (Audi A4 1.9 TDI aut. )

Figyelt kérdés

2012. febr. 6. 10:36
 1/8 anonim ***** válasza:
Szerintem először várd meg, hogy izzítsanak a gyertyák, utána indítózz. Valószínű az elektronika addig nem enged indítani, amíg az izzítás be nem fejeződött:)
2012. febr. 6. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszi, megvárom mindig, míg elalszik az izzítás jelző lámpa.
2012. febr. 6. 11:47
 3/8 anonim ***** válasza:
Akkor jó:) Viszont ez esetben fogalmam sincs, mi lehet a baj. Nincs erről valami leírás a használati útmutatóban/gépkönyvben?
2012. febr. 6. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Hol van az már? Én is használtan vettem az autót, azt már nem kaptam meg mellé.
2012. febr. 7. 12:26
 5/8 anonim válasza:
VAG COM kábelt rá aztán megmondja mi a baja. De lehet addig nem bírja az akksi megforgatni ameddig izzít mivel az nagyon sok ampert levesz és nem akarja, hogy eltűnjön a power a battaréjából. http://www.youtube.com/watch?v=_BRv9wGf5pk
2012. febr. 8. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszi, már 32 ezerért (ki-beszereléssel együtt) felújították az önindítót. 240 ezer km után már csak így volt javítható.
2012. febr. 9. 10:29
 7/8 anonim ***** válasza:
Ez milyen TDI?
2012. febr. 11. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Igen, a kérdésemben is leírtam.
2012. febr. 12. 19:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!