Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Miért fagy be az autóm szélvéd...

Kecsu kérdése:

Miért fagy be az autóm szélvédője, a hátsó, és az oldalsó ablakok belülről?

Figyelt kérdés
Van egy Škoda fábia combim. Ennek a szélvédője, és a hátsó ablaka belülről lesz vizes, vagy csak párás. A pára, vagy a víz később (mikor fagy van kint) lefagy. Na igen, volt olyan is amikor az oldalsó ablakok vizesek voltak belülről. A vizesedés olyan mértéke volt, hogy folyt a víz az ablakokról. Hozzáteszem, hogy nem volt az autóban semmi olyan ami nedves lett volna. Nem igazából értem, hogy ez miért van. Ez idáig nem "csinálta" ezt az autó. Köszönöm a válaszokat.
2012. febr. 6. 13:15
 1/5 anonim ***** válasza:
A szellőzés belső keringetését kapcsold ki. Ha ettől se múlik el, pollenszűrőtkéne cserélni.
2012. febr. 6. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen. Mindjárt kimegyek, és le is zárom. Természetesen, ha a hó miatt most be tudok menni.
2012. febr. 6. 13:30
 3/5 tibz válasza:

Pollenszűrő csere után nem fog annyira párásodni. A ami autók olyan jól zárnak, hogy nem tud kiszellőzni a pára - csak, ha gyorsan hajtasz, vagy állandóan megy a ventillátor. Nálam mindig pörög legalább a legkisebb fokozaton.

Főleg tavasszal meg összel -amikor sok az eső- reggelre belülről párásodik csak a szélvédő. Rájöttem, hogy amikor leállitom estére nem a szélvédőre irányitva hagyom. Hanem a lábfelé. azóta faxa

2012. febr. 6. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszodat, akkor úgy látom a cserét már nem úszom meg. Amit ajánlottál, hogy lefelé hajtsam azt is kifogom próbálni.
2012. febr. 6. 19:27
 5/5 anonim ***** válasza:
enyémbe nincs pollenszűrő, mégis ezt tapasztalom...nekem szakadtak a kéder gumik, nameg ha beviszed a latyakot, az is párolog melegen:)
2012. febr. 6. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!