Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Melyik a jobb? Ilyenekre...

Melyik a jobb? Ilyenekre gondolok, hogy fogyasztás, fenntartás, működés, alkatrész árak, kényelem, biztonság, praktikusság.

Figyelt kérdés

PEUGEOT 106 1.0 XN (1994, 954 köbcenti, 780kg, 50LE)

FORD FIESTA Alba 1.1 C (1994) 1118kbc, 785kg, 52LE

OPEL CORSA 1.2 (1995) 1196 kbc, 845kg, 45LE

FIAT PUNTO 1.1


Tudom nem nagy szám autók de ez jönni ki 200-250ezer forintból.


2012. febr. 6. 20:19
 1/5 anonim ***** válasza:
Pontosan így ebben a sorrendben 1.-től 4.-ig fentről lefelé :D
2012. febr. 6. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ezek közül leginkább az Opel. Esetleg még képbe kerülhet a Swift, mint a kategória legnépszerűbbje.

A kényelmet meg a biztonságot hagyjuk ebben a kategóriában.

2012. febr. 6. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! Igen én is a peugeot preferálom :)

Tévedek, ha úgy látom, hogy a corsa nehezebb, nagyobb a motorja és ahhoz képest gyengébb is?

Javíts ki kérlek ha tévedek, vagy valamit nem veszek számításba.

2012. febr. 6. 20:41
 4/5 anonim ***** válasza:
Én a puntó helyett tipo, uno ajánlanám, ha mindenképp fiat. Azzal kevesebb baj volt/van, mint akár a 2000 utáni puntókkal. Egész jó áron lehet őket kapni, csak jót fogj ki. Kényelmes, tágas, nem mondom hogy keveset fogyaszt, de a dízele nagyonis gazdaságos. Az 1.7D nem egy erőgép, de 5 literből mindenhol kijössz és még a fáradtolajat is vinné gond nélkül:)
2012. febr. 6. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

A Corsát választanám,de egy eősebb 16 v motorral.Ezzal a 45 le.-sel harmat gyenge.

Így ezt ki is zárnám.

A Peugeot- val csak egy rakás problémát veszel magadra,Én azt sem venném.

A Fiestából csak azt az 1.25 cm3 motorral szerelt változatot szabad megvenni ami Yamaha fejlesztés.

A Fiatnak is sok nyűgje van,de én talán még is azt választanám a felsoroltak közűl.Nekem Punto Cabriom volt és szerettem ,csak kisebb bajai voltak ami kevés pénzből orvosolható.

A Suzuki Swift 1.3 lenne még ésszerű választás,ha csak ennyi pénzt szánsz autóra.Tudom sokan fikázzák,de én mindig azt vettem,he le voltam égve és csak minimális összeg állt rendelkezésre autó vásárlásra.

De ez csak egy tanács egy ex.autókereskedőtől.

2012. febr. 6. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!