Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen előnyöket, hátrányokat...

Milyen előnyöket, hátrányokat tudtok felsorolni a Volvo V50 vásárlásával kapcsolatban?

Figyelt kérdés

2008-as, 2 literes diesel motor, 136 lóerő

Fenntartási és általános költségek, eladhatóság...



2012. febr. 7. 14:43
 1/3 anonim ***** válasza:
Csak egy szót tudok mondani, h miért vedd meg: mert Volvo!!!
2012. febr. 7. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
23%

A fogyasztása egész kulturált, nagyon megbízható, sok km-et kibír és jelenleg eléggé eladható. Egy hátránya van, az alkatrész ár. Ritkán megy benne tönkre valami de az elég drága. (értsd úgy hogy drágább mint pl egy audi)


Mindent összevéve szerintem vedd meg. Bár én még a helyedben nézelődnék az S szériában is.

2012. febr. 7. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

"Egy hátránya van, az alkatrész ár. Ritkán megy benne tönkre valami de az elég drága."

Ez nem igaz szerintem. Semmi sem vészesen drága hozzá. ( szerintem még a motorhoz sem, mivel az PSA/Ford fejlesztés ). Nekem pl az S80hoz sokminden olcsóbb, mint haverom Mondeojához :)

2012. febr. 7. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!