Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » MIÉRT LEHET EZ? 2007-es...

Géza85 kérdése:

MIÉRT LEHET EZ? 2007-es Suzimat megleptem egy plazmaszámlappal. Minden leírás alapján történt, seb. mérő mutatóval óvatosan bántam el mert a 4 mutató közül csak ezt kellett lehúzni. P. számlap fel mutató vissza s azóta nem mér s a számláló sem.

Figyelt kérdés
Suzuki Swift 2007

2012. febr. 10. 20:28
 1/8 anonim ***** válasza:
Bővebben - érthetőbben?
2012. febr. 10. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Vettem egy plazmaszámlapot a swiftembe, úgy lehet berakni, hogy csak a sebességmérő mutatót kell lehúzni az óráról. Lehúztam nagy óvatossággal mint ahogy az le is volt írva. Beraktam a számlapot s vissza a mutatót azóta nem mér sebességet s a számláló sem megy ! Minden többi működik, fordulat , víz , üzemanyagszint jelző.
2012. febr. 10. 21:17
 3/8 anonim ***** válasza:
Valamelyik csatlakozónál lehet a hiba!
2012. febr. 11. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Hát nem tudom , ezen egy stekker van. Befújtam kontakt spray-el is de semmi.
2012. febr. 11. 17:35
 5/8 anonim ***** válasza:
Talán nem voltál túl óvatos és hazavágtad a mutatót.
2012. febr. 27. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Az előfordulhat,hogy a kis elektromotort csesztem szét :(
2012. febr. 27. 20:17
 7/8 anonim ***** válasza:

Biztosíték...

Vagy az lehet még hogy nem típusazonos.

2012. febr. 28. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Nézd meg a régivel műkszik e??

Még plazma számlap Á.. :)

Pont az hiányzott a szuzukiból..

Ha az sem működik mikor visszarakod akkor azt lehet csinálni hogy biztosítékokat átnéz. ha az is o. akkor vagy a műszerfal alatt van egy típuselektronika. kis kocka pár lábbal lábbal kb egy nagyobb relé méretű. az csere..

2012. febr. 28. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!