Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » 2000-es 1. 0 suzuki swiftbe...

2000-es 1. 0 suzuki swiftbe be lehet-e szerelni 1.3 swift szervó kormányművét?

Figyelt kérdés

Szeretném átalakítani a swiftem 1.0 manuális,mechanikus kormányműve van, tudnék bele szerezni egy 1.3 swiftből való szervós kormányművet. Kompatibilis a kettő egymással??? Pl. a nyomócsövek, a szervó szivattyú bakja, gondolom a motorra kell felfogatni, a motoron meg van-e a felfogató hely, stb.

A tűzfalon nem kell semmiféle átalakítást végezni, stb?



2012. febr. 12. 01:53
 1/6 anonim ***** válasza:

nem lehet

gondolj bele, ha már nem azonos a kettő akkor már semmi sem passzol, a kasznin kívül

2012. febr. 12. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Ez biztos??? Többen azt mondták, hogy megoldható a dolog, és egyezik a kettő, csak egy kisebb átalakításra van szükség.......
2012. febr. 12. 02:07
 3/6 anonim ***** válasza:

:)


Nagyjából az autód értékével megegyező összegbe kerülne mindez.

2012. febr. 12. 02:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
megoldható lenne, ahogy az 1.3 ba is szoktak tenni 1000 ből váltót a rövidebb út miatt tuninghoz, de amit írsz rengeteg meló és pénz. Hacsak nem egy full egyedi járgányt akarsz építeni kiállításokra nincs értelme ilyesmire költeni. Olcsóbb ha velszel egy olyan swiftet amiben van.
2012. febr. 12. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Azért felesleges,mert nem lesz észre vehetően jobb,könnyebb a kormányzása.A Swiftnek alapból könnyű tekerni a kormányát,ha csak nem raktál rá brutál felniket,széles gumikkal.
2012. febr. 12. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Oké, ez mind rendbe van, hogy drága,meg ilyemi.

Feltehetően ez én csinálnám, csak azt nem tudom, hogy mennyire passzol egymással?

A kormánymű meg használtan nem egy drága dolog.....

2012. febr. 12. 12:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!