Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Nincs erő a simsonomba, azt...

Nincs erő a simsonomba, azt mondta a szerelő hogy nincs benne kompresszió meg hogy válla van a hengernek, azért nem bir menni a motor? Mert huzom neki és magas fordulaton lefull a motor, az lehet a baja?

Figyelt kérdés
2012. febr. 12. 19:19
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
Lehet karbi is. Próbáld állítgatni kitrtóan! Ha nem sikerül, szedd szét, és tisztítsd ki alaposan. Ha pedig szétszeded, akkor már a gyűrűket is cseréld le :).
2012. febr. 12. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
A karbi belseje vadonat ujj semmi kosz nincs benne a gyürük is ujjak sztem az a baja amit irtam
2012. febr. 12. 20:15
 3/21 anonim ***** válasza:

A karbi nem állítja el magát, max. elkoszolódik, így ha elkezdi veszteni az erőt a motor és a karburátor tiszta, akkor más lehet.


Újak a gyűrűk? Szerintem nem szokás kétüteműt fúrás nélkül új gyűrűkkel összerakni, ez is lehet ok, pl. magas fordulaton a gyűrűk túl nagyot akarnak tágulni a hőhatás miatt.

De ha vállas a henger, akkor már megérett arra, hogy felfúrasd a következő méretre. Elviszed szakműhelybe, ott adott méretre felfúrják, kapsz dugattyút gyűrűkkel, csapszeggel, hazaviszed, új felső tűgörgővel összerakod és mehet is a bejáratás (!).

2012. febr. 12. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:
A gyűrűk ujjak benne. nem lehet hogy falsot szív? valahol a karbi környékén ?
2012. febr. 12. 22:10
 5/21 anonim ***** válasza:
mindenképpen fúrasd meg. 3 ezer ft erre felénk a furatás. annyit megér,szerintem,hogy jó erös legyen a motor. bár ha gyenge a motor akkor annak nem kéne fulladnia max csak erötlen és nem pörög ki.
2012. febr. 12. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:

alacsony fordulaton megy?ha meg lecsontolod a gázt olyan mintha megálnna a motor?

nekem csináált ilyet a lenkerék,a lenkeréklefogó anyában megszakadt menet,és mozgott a lenfkerék,és a gyójtás így szar volt.

2012. febr. 13. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:
A lendkerék lefogó anyát rálehet húzni jól, nem kotyog, amikor megyek vele tövig húzom neki is nem akar menni csak alacsony fordulaton, de ha egy kcisit rápöckölöm a szivatót megindul de akkor se az igazi, ez miért van?
2012. febr. 13. 11:07
 8/21 anonim ***** válasza:
sok levegő kevés benzin
2012. febr. 13. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:
Hát sprotlégszűrő van rajta lehet az a baja.
2012. febr. 13. 20:16
 10/21 anonim ***** válasza:
így van,tegyél bele nagyobb főfuvókat,de a legjobb a gyári szűrő,nekem is volt sport,de szar
2012. febr. 13. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!