Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Renault Twingo ajtó belülről...

Remarque kérdése:

Renault Twingo ajtó belülről nem nyitható. Mi lehet a gond?

Figyelt kérdés

2002-es Twingoról beszélek. Kívülről könnyedén nyílik, a belső kilinccsel bármennyire húzom, nem lehet kinyitni.

Zárcsere? vagy orvosolható egyszerűbben.



2012. febr. 13. 11:37
 1/2 anonim ***** válasza:

A kilincsed mögött az ajtózárig egy pálca viszi át a nyitóerőt. Az szokott leugrani ,kiakadni.

Nem hinném hogy komplett zárcserére lenne szükség.

Maximum a belső kilincs cseréje ha elpattant belül az amibe a zár húzó pálcája beakad. A külső kilincsnek és az ajtó élében lévő zárnak(tudod ami beakad) annak nemlehet baja ha kivülről tudod nyitni. Ha azt mondja valaki komplett zárcsere az be akar húzni.

2012. febr. 13. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
köszönöm. a belső kilincs akasztòja èpnek tűnt,amikor kiszedtem. Ha nagyon hùztam, akkor nyitott. A pàlca nyúlhat? ( nem hinnèm). Sajnos az egész kàrpitot nem tudtam leszedni a patentek miatt. A belső kilincs akasztòjàban van egy müanyag betét. Az kophat? A kilincset ütközésen tùl kellene húznom, hogy letörne. Akkor nyitnà.
2012. febr. 13. 19:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!