Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » A riasztó távirányítójának...

A riasztó távirányítójának elemét hogyan lehet cserélni?

Figyelt kérdés
Már alig van benne szusz. Gond nélkül cserélhető, mint egy elemlámpában, vagy van valami egyéb tudnivaló? Pl. kell-e a csere után programozni? A kapott leírásban nincs erről szó, de a beszerelésnél a mesternek volt egy olyan félmondata, hogy „felprogramoztam a távirányítót”.

2012. febr. 14. 09:18
 1/4 anonim ***** válasza:
A legtöbbnél nem kell újraprogramozni az adót. Ez inkább a vevőkre jellemző.
2012. febr. 14. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Értem, köszönöm!
2012. febr. 14. 14:50
 3/4 anonim ***** válasza:
Az ugrókódos távirányítónál csak kikapcsolt riasztónál cseréld az elemet, mert ha zárt állapotban szétszeded a kulcsot akkor "elfelejti" a nyitó kódot és mehetsz megkeresni a tartalék távirányítót!
2012. febr. 14. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 norberto79 válasza:
Ugyan már. Nem mondod hogy szerinted előre tárolja a következő kódsorozatot? Olvass utána hogyan működik, de a kedvedért kipróbáltam :-) Impulzusrelé kapcsol azt meg nem érdekli hogy nyit vagy zár.
2012. febr. 18. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!