Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ford Mustang 4. 0-vélemény?...

Ford Mustang 4. 0-vélemény? Mennyit fogyaszt?

Figyelt kérdés
2012. febr. 14. 21:44
 1/6 anonim ***** válasza:

spiritmonitor.de

nepitelet.hu

de sztem 10 fölött van valahol

a véleménye mindenkinek szubjektív, nekem pl nem jön be: 'amerikai rom'

2012. febr. 14. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
63%

Melyik évjárat?Ha az újabb verzió akkor azok nem fogyasztanak annyit , kb 15-20 körül.A régebbi Mustangok 20 felett esznek.


A véleményem hogy ez egy nagyon szép autó , csodálatos motorhanggal.

2012. febr. 14. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Fapad. Az amerikai izomautoknak ket jo tulajdonsaga van:


- egyreszt szepek, de ez teljesen szubjektiv, van aki szerint rondak...szerintem mutatosak, mar amelyik.


- masreszt nyomatekosak, mert hiaba szanalmas literteljesitmenyuek az europai motorokhoz kepest, a nagy loketterfogat miatt mind eleg nyomatekos.


Minden masban az europai / keleti autok jobbak.

2012. febr. 15. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
30%

15-20Liter minimum

Városban bőven 20 felett

Felejtsd el!

2012. febr. 15. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Ha egy köztudottan benzin zabáló az álmod és megveszed akkor felejts el az ilyen "fogyasztás" dolgokat.

Volt egy ürge aki vett egy Ferrarit. Az átvételkor megkérdezte, hogy hogyan lehetne átalakítani gázosra a fogyasztás miatt. Nem adták oda neki az autót, mondván, hogy "nem méltó rá"!

2012. febr. 16. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Amivel talalkoztam: Ford Falcon soros 6 hengeres 4.0 L 10-11 liter varosban, Mitsu Magna 3.5L V6 10L varosban. Szerintem ha hengerenkenti befecskendezeses akkor 10-15 kozott meg kell allnia ha normalisa vezetsz.
2012. febr. 19. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!