Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Hivatásos jogosítvány kiváltás...

Moli198 kérdése:

Hivatásos jogosítvány kiváltása, menete?!

Figyelt kérdés

Hivatásos jogosítványt hogyan tudok szerezni. Van egy sima mezei B jogsim, de hivatásos kellene.

Hogyan tudok hozzájutni és mennyibe kerül, mennyi időbe telik??

Előre is Köszönöm mindenkinek!!!!


2012. febr. 14. 21:53
 1/10 anonim ***** válasza:
Pályaalkalmassági vizsgálaton kell részt venned, ill. megfelelned. PÁV I, II és III létezik.
2012. febr. 14. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Köszi, igen tom. PÁV II. azthiszem és utána?? Okmányiroda és már kapom is? Valamint ennek mennyi az anyagi vonzata? A PÁVnak, meg az okmányirodának?
2012. febr. 14. 22:05
 3/10 anonim ***** válasza:
Plusz más kategóriájú orvosi alkalmassági. Olyan , hogy "hivatásos " jogsi nincs , csak ezekben tér el. Ja , és az érvényessége is fele annyi , mint a rendesé.
2012. febr. 15. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
1 vagyok. Kb. 1 éve csináltam Páv I-et, szűk 9.000 Ft + szigorított orvosi vizsgálat, így van. Jogsid ugyanaz, bár érdemes bevezetni az új orvosi kat.-át, ez egy új jogsit jelent(nemtom, 6.000?).
2012. febr. 15. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Oh jajj.. És akkor honnan tudom bizonyítani, h hivatásos jogsim van. Van egy PÁV alkalmassági papír is a kezemben és ennyi?

Bocs, h ennyit kérdezek, de még soha senkivel nem tudtam erről beszélni és kicsit nehezebben jön át.

2012. febr. 15. 09:15
 6/10 anonim ***** válasza:
mire is kell neked a hivatásos jogsi? mert a páv kategóriák is be vannak osztva ,hogy mi mihez kell!
2012. febr. 15. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
páv lll. 7,5 tonna felett kell, páv ll. személy szállítás és veszélyes anyag szállításhoz kell,pávl megkülönböztető jelzéshez (kék fény) na melyik? a cégednek kell lennie üzem orvosnak ő meg csinálja az orvosit ami a munka körödhöz kell!
2012. febr. 15. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
vegyi anyag szállításhoz még kell ADR vizsga ! veszélyesnél meg a vegyi anyagra gondoltam!
2012. febr. 15. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
jármű alkatrész szállítás B-vel. Kis furgonnal, dobozos autóval
2012. febr. 16. 00:36
 10/10 anonim ***** válasza:
58%
oda a gki. kell valamikor úgy hívták belföldi árufuvarozói vizsga!
2012. febr. 16. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!