Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » BMW motor hiba valaki tanács,...

BMW motor hiba valaki tanács, hogy mi lehet ez?

Figyelt kérdés
2 hete vettem egy bmw-t,minden gond nélkül működött, szerelő megnézte. Ma haza ugrottam egy-két papíromért és miután beindítottam, elkezdett rángatni és kigyulladt a motor sziluett sárgán. Az autónak is fura hangja van és ugrál az alapjárat.. Mik mehettek tönkre? Este nézi meg szerelő,valaki nem tud addig tanácsot adni, hogy ne főjek a levembe?
2012. febr. 16. 13:45
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Felesleges lenne találgatni. Ki kell olvasni a hibatárolót, aztán kiderül.
2012. febr. 16. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
Este kiderül, addig főni fogsz a levedben, kismillió dolog miatt lehet.
2012. febr. 16. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim válasza:
Ha most vetted, akkor még ér rá a garancia, tehát tudod perelni, akitől vetted és meg is fogod nyerni a pert. Kérj szakvéleményt a hibáról és a költségeidről, mert az kelleni fog a bíróságnak. Ha használtan vetted, akkor is ér ez a dolog, tehát ne szarjál be.
2012. febr. 16. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim válasza:
Pontosítok: csak akkor kerülsz bajba, ha az akitől vetted nincstelen/hajléktalan, mert akkor nem tud fizetni hiába pereled. (Jogász vagyok).
2012. febr. 16. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:

Milyen BMW, motor + kW?Évjárat?

Ezek nélkül nehéz tanácsot adni.

2012. febr. 16. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:

2003/7 , 2ezres benzines , most azóta nem csinálja. De csak valószínű mert lehűlt a motor.. Beszéltem egy szerelővel telefonon azt mondta, a légtömegmérővel lehet valami , vagy vizet kapott vagy pedig megkell mozgatni..

Mielőtt leálltam vele ablakmosóztam egyet.. azóta szar.

2012. febr. 16. 14:10
 7/19 A kérdező kommentje:

Lehúztam aksi sarukat,meg vissza.

Mentem vele pár kört,hogy felmelegedjen leállítottam meg elindítottam. Motor sziluett még mindig világít. De azóta nem csinál semmit, az alapjárat még egy nagyon,de nagyon picit mozog..

Valaki ötlet?

2012. febr. 16. 15:04
 8/19 anonim ***** válasza:
pár ora mulvaodamegy a szerelőd és megtudod...
2012. febr. 16. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
De hisz egy BMW nem romolhat el sosem! Hát az a német csúcstechnika! Csak a franciák romolhatnak el, főleg ha dízel.
2012. febr. 16. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:

Ha világit az legalább jó hir,mert kitudják olvasni a hibát.Vidd el minnél hamarabb szervizbe.

Nem hinném hogy nagy hiba lessz.

Légtömegmérő,kontakthiba,valamilyen érzékelő,törött kábel,gyertya,esetleg gyújtótekercs az is csinálhat ilyen gondot,stb.

Ha megvan a hiba irhatnál.Érdekel mi volt az.

2012. febr. 16. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!