Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Vezérműszíjj csere mikor?

Vezérműszíjj csere mikor?

Figyelt kérdés
Suzuki swift /régi/ típusnál hány kilométernél kell vezérmű szíjjat cserélni és miket kell vele cserélni ? pl: feszítő, vízpumpa...menyibe kerül ez a mutatvány?
2012. febr. 16. 17:55
1 2
 1/11 pagan ***** válasza:
a szakirodalom 100 ezer kilométer körül írja,de én olyan 70 ezernél cserélek biztos ami biztos,suzukinál úgy emlékszem 20 ezer körül van a vez szíj készlet és 10 ezer körül a vízpumpa,én az skf márkát ajánlom,vannak olcsó gagyik is min lpr meg hasonlók de attól határolódj el szerintem
2012. febr. 16. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
tehát akkor a vizpumpát is javasolt cserélni?
2012. febr. 16. 18:11
 3/11 pagan ***** válasza:
hát jah,én cserélem,figyelj ha már szét van bontva,jobban jársz,nehogy megint azért kelljen szopni+elvileg jó ha egyszerre kopnak be
2012. febr. 16. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
DD a vizpumpa ékszíjra gondolt
2012. febr. 16. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Mindenképp vízpumpa cserével van értelme a vezérműszíj szett cserének, mert ha a vízpumpa tönkremegy gyakorlatilag egyenlő egy szíjszakadással.
2012. febr. 16. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 pagan ***** válasza:
milyen vízpumpa ékszíj??a vez szíj hajtja azt is
2012. febr. 16. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 pagan ***** válasza:
így van,azon a 10 ezren nem kell spórolni,nagyobb a kár utána
2012. febr. 16. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

18:18 azért ezt az állításodat megcáfolnám

A kocsimba tönkre ment a vízpumpa és még közlekedtem is így vele. Kicserélték és ugyan olyan volt mint régen. Szíjszakadással a közlekedés kicsit érdekes lenne.

2012. febr. 16. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
A régi Swiften úgy tudom nem a vezérműszíj hajtja a vízpumpát. Azt az ékszíj hajta a generátorral együtt.
2012. febr. 16. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
18.30 Ha a vezérműszíj nem a vízpumpán fut, suzukinál nem tudom ott fut e, akkor én kérek elnézést, de amelyik autónál rajta fut, ha szétmegy a pumpa, kapásból át tud ugrani a szíj, szerintem az nem igazán használ a motornak.
2012. febr. 16. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!