Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Segítsen valaki Peugeot...

Segítsen valaki Peugeot 307-be hogy kell cserélni az első 2 hangszórót illetve a műszerfalon felül levő 2 első kicsit? Illetve milyen méretű hangószórók kellenek bele?

Figyelt kérdés
2012. febr. 17. 14:40
 1/2 anonim válasza:
Helló. Nekem 306-osom van és nem volt egyszerű a hangszóró csere. Mivel a kedves franciák nagyon kicsi helyet hagytak ezért csak a 4 (max5)cm mély hangszórók férnek be. 99% hogy 16cm-es hangszóró kell neked én mac audio mobil street 16.2 f vettem és nagyon meg vagyok vele elégedve.
2012. febr. 17. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 balazs00xx válasza:

A mac nem rossz választás .talán közép bár inkább alsó kategóriába hajló cucc ami neked kell, Ami nem rossz! nem ezt jelenti ,de átlag felhasználóknak elég ez bőven


Az első ajtóba pedig 16,5cm es is befér, csak kiemelő keretet kell venned hozzá 3000 Huf , egyszeri pénz ki lehet bírni, előlre ajánlok egy Mac audio-t ha már a csipogó is az lesz

ill a kalaptartóba csapj be valami komoly Ovált , sokat fog rajta javítani, ( javaslom , hogy a kalaptartóba előlről vidd a pozitív negatív szálat, mivel nagyon jó kábelcsatorna van a kűszöbnél a műanyag borítás alatt, láthatatlanul le lehet fektettni, a hátsó falban lévőt meg hagyd benne , kösd el értelemszerűen.. nem kell már!)

2012. okt. 14. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!