Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Diesel autót szeretnék venni,...

Diesel autót szeretnék venni, olyan 600 000 Ft-om van max. Rá.3-as Golf ban gondolkodtam 1.9 TDI, vagy Astra G 1.7 TD, vagy 2. 0 DTI, vélemény? Ha más autót ajánlanátok az is jó, lényeg, hogy spróolni tudjak egy naftás autóval

Figyelt kérdés
2012. febr. 17. 21:55
 1/5 anonim ***** válasza:

Seat Ibiza 1,9 TDi

Seat Cordoba SDi Ez nem megy annyira mint a TDi viszont annyit sem eszik. És nem sok van belőle.

2012. febr. 18. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Az 1.9 tdi motor nagyon jol sikerult a vwnek sokan dicserik, megbizhato jol fogyaszt, gond csak a turboval lehet

Opeléknál hasonló a helyzet az 1.7es motornal, egy rendkivulmmegbizhato motor jo fogyasztassal, a 2.0 -t viszontnannyira mar nem szeretik a nepek.

Ugyh igazabol csak állapot és ízlés kérdése, rosszul nem nagyon járhatsz:)

2012. febr. 18. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 gomzoli ***** válasza:
Ha Astra, akkor ügyeljen arra, hogy csakis az Isuzu motoros 1.7! Az tartósabb az Opel dieselnél.
2012. febr. 18. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Az a lényeg, hogy ne lepődj meg és ne félj tőle ha 300 ezer km van benne, és van szervíztörténete. Egy ismerősöméknek 3-as golfban (90Le tdi) óra szerint kb 230 van, de az előző tulaj annyit visszatekert, hogy megállapították hogy a valós 500 ezernél járhat, és tökéletesen működik egyébként. Én ezt javaslom neked. Astrától jobb, szerintem.
2012. febr. 18. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
26%
Vegyél 400 ért egy benzines Astra F-et és 200-ért rakjál bele gázt. Az autó lesz, nem pedig egy kerregő, büdös rákkeltő szar.
2012. febr. 18. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!