Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Melyik autót vásároljam?...

Dundie6 kérdése:

Melyik autót vásároljam? RENAULT MEGANE Classic 1.6 RN vagy FIAT MAREA 1.6 16V ELX?

Figyelt kérdés

Gondolok itt megbízhatóságra, fogyasztásra. Ne olyan írjon aki csak úgy hallotta h ez meg az rossz hanem akinek volt/van is. Első autóm lenne és nem tudok dönteni. Ha van más ötletetek szívesen meghallgatom lényeg h 1600cm3 körül legyen SEDAN legyen és azért legyen benne minden ami kell(ABS, Klíma, Szervókormány stb...).

Linkek:

[link]

[link]


2012. febr. 18. 12:28
 1/8 anonim ***** válasza:
Csak a Renault! Sokkal kényelmesebb, megbízhatóbb!
2012. febr. 18. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Ja, és szerintetek milyen fogyasztásuk lehet ?
2012. febr. 18. 13:31
 3/8 gomzoli ***** válasza:

Csak városban legalább 8, de nagyobb lábbal simán 10 is. Vegyesben 7-8 liter, városon kívül 7, finoman 6,5 is elérhető. Autópályán is 7-10 liter között (tempófüggő).

Én a Fiat-ot választanám, ha muszály lenne pont ebből a kettőből...

Ha én keresnék magamnak, ilyen áron hasonló korú szép állapotú F Astra Sedanok közül lehetne válogatni. Jobban tudnék bízni benne, mint e kettő közül bármelyikben.

2012. febr. 18. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Én a Fiatot választanám, mert tulajdonos árulja nem pedig kereskedő és a kocsi múltja is biztosabb.
2012. febr. 18. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Én is a Mareat venném.
2012. febr. 18. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

A kettő közül a Fiatot venném.

Volt már 2 Fiatom nagyon jó kocsik.

2012. febr. 18. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Ha rákattintasz a linkre görgesd le az egeret és jobb alsó sarokban találsz egy kis információs ablakot. Autonavigátor.hu Vételi tanácsadó.

A fiatra ezt írja: "Alsó középkategória: Fiat MAREA (1996-2003)

Pozitív: Használtként már rendkívül olcsó, az erőforrásai többsége pörgős, takarékos, egész jól felszerelt, viszonylag tágas.


Negatív: Csapnivaló gyártási minőség, igen gyenge megbízhatóság, szerviz-igényes, nem valami élvezetes vezethetőség, vetélytársainál nem sok mindenben jobb, sőt.


A renaultra ezt: Alsó középkategória: Renault MEGANE (1996-2003)

Pozitív: Kényelmes rugózás. Rengeteg karosszériaváltozat, rendre jó helykínálattal, és nagy csomagtartóval. 1998-tól gazdagabb a felszereltség, jobb a minőség. Takarékos és erős dízelek, különösen a dTi és a dCi.


Negatív: Viszonylag kicsi, nem igazán kényelmes ülések. Nem túl takarékosak a benzinmotorok. Csak a feszesebb futómű-hangolású coupé (Coach) kedveli a sportos manővereket.

2012. febr. 18. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 adi69 válasza:
Ebben az árkategóriában én a jobb állapotúat venném.Fékeket,futóművet,lengéscsillapitót,gumikat,klimát,ABS vizslatnám.Ennyi pénzért állapotot vegyél,ne tipust.
2012. febr. 20. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!