Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Suzuki swift 1.3 2005-2011 ig...

Suzuki swift 1.3 2005-2011 ig gyártott van valakinek? Megvagy vele elégedve? Volt már valami baja? Menyire lehet benne elférni fölleg hátul? Nem nehézkes hátra a beszálás?

Figyelt kérdés
2012. febr. 18. 13:28
 1/4 anonim ***** válasza:

Anyukáméknak. Nincs vele semmi baj. Kicsi-kocsi - értelmes embernek pont jó...

Aki meg terepjáróban, és hitelekben, eladósodásban, v. flancolásban gondolkozik, az nyilvánvalóan mindjárt jön, és elmondja, hogy a Suzuki ilyen sz*r, olyan sz*r...

2012. febr. 18. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

a régebbi kiadás jobb. a barátom vezette ezt az újat, és azt mondta, hogy fizikálisan szinte alig érezni, ha nyomod a gázt. persze a verda gyorsul, csak a vezetési élmény nem olyan.

lassan nekem is esedékes az autóvásárlás, én a 2005 előttit preferálom.

2012. febr. 18. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

A lehető legjobb választás az átlag embernek! Abszolút problémamentes, nagyon megbízható autók! A motorjával sincs probléma, sokkal jobb, mint mondjuk az Opel vagy a Renault 1.4-ese.

Nem elfogultságból beszélek, nekem Renaultom van, és dízel.

2012. febr. 18. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A 2. hozzászólással messze nem értek egyet. Volt "régi" Swiftem is, meg most az újabb. Kb. mint ha egy zsigulit és mondjuk egy Opel Kadett-et vagy egy "első Astra-t" vetnék össze. Ég és föld. A régi se teljesítményben, se futás-kultúrában, se komfortban nem éri el az újabb modell szintjét. Az "ismerősöm vezette" érv egy kicsit gyermeteg hozzáállás. Az én autóm 2006 év végi. Átlagos városi használat. Néha sietek, ilyenkor kap rendesen. Fogyasztása útviszonyoktól, évszaktól, a lábad "súlyától" függően 5.2-7.5 liter/100Km. Én 176cm és átlagos testalkat vagyok, tehát se kicsi ember se nagy. Kényelmesen beülök "magam mögé". A csomagtartó nem túl nagy, de az ülések ledöntésével 4 fokozatban bővíthető. Az ajtók szélesre nyílnak. A futó műve kényelmesre hangolt, de elég feszes is. Persze nem verseny autó. Pályán simán lehet vele akár a 180-190es tempót is tartani. Persze ilyenkor már nem olyan csendes, nagy a szélzaj. Eddig 60e Km van benne. A hibalista: egy csavart kellett ez ídő alatt meghúzni. Ha kell egy autó ami megbízható, olcsó, de nem teljesen alap, és nem vagy elszállva ígények terén akkor nagyon jó vétel. Ja és az elődjével szemben nagy előnye, hogy egy 60-70 Km/ó ütközés után nem hullik darabjaira az autó, 4*-os a törésteszt. Ha egyébb kérdésed van írj.
2012. nov. 11. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!