Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Meg lett a B-s jogsim és...

Meg lett a B-s jogsim és szeretnék egy 50ccm váltós motort venni, de nem tudom mennyire nehéz kezelni a váltót motoron?

Figyelt kérdés
valaki leírná a váltás pontosan hogy történik?

2012. febr. 20. 23:57
 1/4 anonim ***** válasza:
49%

nem nehéz...:)


pl. van az automata váltós robogók...- na jól figyelj: ott pl. húúúúúúúúúúúúú-zod a gázt...


akkor van a lábbal váltás: itt már bonyolultabb: jobbkézzel behúzod a kuplungot (autóban bal lábbal tehénkedsz), bal lábbal pedig rálépsz a váltóra...(autóban kézzel váltasz)- ezzel be is tetted 1.-be. (Jé nézd csak: pont ua. csinálod autó-motor vonatkozásában, csak fordított kinövő testrészeiddel...:)

Ok, most lassan kiereszted a jobb kezeddel a kuplungot, miközben ugyanilyen slunggal adod rá a gázt (tökúgy mint autónál - lassú kuplungolás, lassú gázadás)


Ha szerencséd van, akkor a motor lassan elindul, ha nincs, akkor lesz egy k*rva jó 1/2 perces, egykerekezős youtube-videód...:DD

2012. febr. 21. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Motoron mióta van jobb oldalt a kuplung...?
2012. febr. 21. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Jobb kézzel baromi kényelmetlen lenne a motoron behúzni a kuplungot lévén a kormány bal oldali karja a kuplung, a jobb oldali az első fék...


Azt meg megnézem, hogy egy 50-es motorral mikor állsz egykerékre, úgy lefullad mint a sicc ha elcseszed :)

2012. febr. 21. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
De sztem úgy fog egykerekezni, hogy kiugrik alóla, velem is volt, hogy nem ültem a motoron rendesen, és kiugrott alólam, és kilőtt milióval...:DD
2012. febr. 21. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!