Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Malaguti F12-n csinált már...

Malaguti F12-n csinált már valaki vízpumpa felújítást?

Figyelt kérdés

Vízpumpa felújító szettet kell benne "cserélni", és szeretném saját kezűleg megcsinálni.

Aki csinálta már, leírná h h kezdjek hozzá mik a lépések?

Végső esetben elviszem szerelőhöz, ahova eddig is, de most van kedvem 'szerelgetni':)

Jah és még az lenne a kérdésem, hogy mivel lehetne nagyobb tuning nélkül a teljesitményén növelni egy kicsivel?

Van rajta egy sportkipufogó, max egy sportlégszűrőt akarok bele tuningot venni, 70-es hengerbe nem megyek bele..Szóval mik kitisztítása ajánlott?

Leginkább az zavar, hogy egyenletlen a gyorsulása. Szóval ha álló helyzetből indulok el akkor jól gyorsul egyenletesen 80-ig, de ha ilyen 40es tempora visszalassítok és akkor húzom rá, hát kb mint egy bicikli:) Erre eddig mindenki csak rizsázott akit kérdeztem, de vszínű nem jó embereket kérdeztem:)

Előre is köszönöm!


2012. febr. 21. 14:59
 1/3 anonim ***** válasza:
Amit leírtál hibát, az a kontrasztrugó elgyengülését jelzi. Sport légszűrőt felejtsd el,semmi haszna, csak hátránya van. Tuningot ha költeni nem akarsz rá , felejtsd el. (ha mázlid van és nincs még a kipufogódhoz belőve a görgő súlya, akkor azzal lehet nyerni erőt) Vízpumpa felújítás meg gyerekjáték, leszeded( blokk jobb oldala, oda megy két vízcső) a pumpát, leengeded a folyadékot, kiveszed tengellyel együtt a rotort, kicseréled a csapágyat szimmeringet és összerakod új cuccokkal, van direkt ehhez való felújító készlet.
2012. febr. 21. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

köszi a választ:)

Hát Gianelli Extra van rajta a hozzá kapott görgők benne vannak, szóval azon sokat húzni már nemigen lehet, max lecserélni őket mert sztem viszonylag sokat futottak már.

70-es tuningba nem akarok belekezdeni, mert ha 70-es tuningot csinálnék, akkor én biztosra csinálnám, erősített főtengely, variátorba erősített cuccok, karbi h rendesen menjen 80-100e-be benne lenne ha mindent beletennék amit szeretnék,+gyorsabb kopás, sűrűbb alkatrészcsere, és utána jön még az erősen megnövekvő fogyasztás ilyen benzinárak mellett. Nekem nem éri meg:)

Kontraszrugókról tudnál nekem írni vmit?:) mármint tudom nagyjából mi az meg most nézem egu-n de mit tud a puha mit a keményebb?:)

Előre is köszönöm:)

2012. febr. 21. 16:21
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem is Gianelli Extrám van, az ahhoz kapott görgők kukába valóak. Helyette 4,2g -os Malossi görgő vált be. Kontraszt rugóból ki kell próbálni több erősségűt, nem lehet igazán előre meghatározni, hogy melyik lesz jó. Az biztos , hogy ami most neked benne van az ellágyult.
2012. febr. 21. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!