Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen kocsit vennél? (bővebbe...

Milyen kocsit vennél? (bővebben lent)

Figyelt kérdés
Egy olyat, aminek hosszabb az eleje(pl egy Renault Laguna, vagy egy ilyen Mercedest -lásd: [link] vagy egy rövidebb elejűt, mint egy Opel Corsa vagy egy Opel Zafir. ?!
2012. febr. 21. 17:14
 1/8 anonim ***** válasza:
Mi a kérdés?
2012. febr. 21. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Személy szerint a rövid orrúak jobban bejönnek.
2012. febr. 21. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Én kizárólag hosszabb elejű autót vennék. Nekem nem tetszenek az ilyen kis vackok, meg kisbuszok. Alapból a "kisautó"-kat nem szeretem.
2012. febr. 21. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
biztonsági szempontból a hosszabb elejű a jó mert nagyobb a gyűrődési zóna, szóval én azt választanám
2012. febr. 21. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nekem hosszabb elejű van, inkább azt ( bár belvárosba tuti valami kiskocsit vennék ).
2012. febr. 21. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Annyian írják, hogy városba, belvárosba, budapesti csúcsforgalomba legjobb egy kisautó.. Pedig szerintem épp a nagy személyautók a legjobbak oda, legalább észreveszi a sok marha, meg egy nagyobb autónak nagyobb a kiállása is, mint valami kicsinek.
2012. febr. 21. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
A IX.ben lakom, Volvo S80-am van. Hidd el, néha jobb lenne egy C30 :)
2012. febr. 22. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nekem egy clk-m van, akkora, olyan hosszú, mint sok más 4 ajtós sedan. Nem adnám alább. Ültem kisautóba és tapasztalatból mondom, hogy jobb a tekintélye egy nagynak. parkolni, meg a belvárosi kis utcákban biztos jobb egy kisautóval, sokszor van elegem, mire végre találok egy helyet, ahova bebírok parkolni, de egy kisautóban meg úgy védtelennek érzem magam.
2012. febr. 22. 02:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!