Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ez a BMW miért ilyen drága?

Ez a BMW miért ilyen drága?

Figyelt kérdés
Ráadásul külföldi okmányai vannak, tehát még a regisztrációs adó is ott van. Tetejébe az autó 11 éves és még sérült is az oldala. Mégis 3 millió. Miért?
2012. febr. 22. 02:59
 1/10 A kérdező kommentje:

Bocsánat, a link lemaradt! Ő róla lenne szó!


[link]

2012. febr. 22. 03:20
 2/10 anonim ***** válasza:
az M3 megjelölés miatt úgymond...
2012. febr. 22. 04:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Egyszerű. Mert M3-as. Hiába "öreg" (bár szerintem ez még bőven belefér), ez egy olyan sportkocsi ami 5 mp alatt lépi a 100-at, ráadásul ezek rendes sportfutóművel vannak szerelve, nem a félkomfortossal. Ez még nagyon sok mai sportkocsit is megszégyenítő teljesítményre képes (Nem hogy 11 évvel ezelőtt). Elárulom ugyan ez az autó kitűnő/feljavított tökéletes állapotában 5 millió körül van. De ez a szín nagyon nem illik hozzá.


Nagyon sokan lenézik a BMW-ket mert olyan "átlagos" formájuk van, és nem értik hogy mi bennük a drága. Hát, csak nézzél rá a hirdetésben a teljesítményre, és ezt nem úgy tervezték hogy ennyi lóerővel elmész 100.000km-et és kuka a motor. Ha ez karban van tartva akkor 350.000km-et simán elmész vele. (Ha nem többet)


Ha nincs komolyabb sérülése, tehát nem deformálódott az egész kocsiszekrény akkor simán megéri megvenni és kijavítani.

2012. febr. 22. 04:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Nem drága.

5-5.5 millás autó ami regisztrálva,javítva a 2/3-áért a neveden van.

[link]

[link]

2012. febr. 22. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Jó, hát azért az a 4 millió 7 százezres azért sokkal komolyabb. Jó a színe, tökéletes az állapota, felnije is sokkal szebb, meg úgy az egész, teljesen más és magyar papíros is. És nem kell regisztációs adóra, meg javításra költeni. Szóval még mindig nem értem, hogy miért ennyire baromi drága az a BMW.
2012. febr. 22. 17:51
 6/10 anonim ***** válasza:

A regdíj,vizsga átírás 5-6 kiló,javítással együtt max. egy milla.

A fólia meg a kerék plusz extraként szintén vagy 5-6 kiló.

4 millából egy ötmilliós verda több mint alkalmi vétel.

Egy 5-re hirdetett autó árából 2-3 kilót lesírni komoly tudomány de nem is tudom miről győzködlek megkaptad a korrekt választ.

Az szuverén,hogy egy másik jobban tetszik.

2012. febr. 22. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

5 karrakter miatt

B M W M 3


a bmw alaból egy 20-30%ot emel az áron, az M paket, Msport meg máég többet

2012. febr. 25. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 DavidCroft válasza:
Jó tanács: Szerintem TE ne vegyél ilyen autót. Nem neked való. Ha ilyeneket kérdezel és BMW-t akarsz akkor 316-os tökéletesen megfelel neked és sokkal jobban jársz anyagilag is.
2012. febr. 27. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Nem tervezek BMW-t venni, Mercedes CLK-m van, meg vagyok vele elégedve, csupán kíváncsi voltam, hogy miért ilyen drága ez az autó, mert szeretek képben lenni. Köszönöm mindenkinek a hasznos választ, ment a zöld kéz!
2012. febr. 28. 18:11
 10/10 anonim ***** válasza:

Köszönjük a válaszát.

Szeretnék gratulálni, Ön nyert egy 2 utas hangszórót és egy bejelentést a moderátorok felé.

2012. márc. 14. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!