Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mit csinálnátok a helyemben?

Mit csinálnátok a helyemben?

Figyelt kérdés

24/l vagyok és 1 évvel ezelőtt kaptam egy autót szüleimtől, nem fiatal autó, de a célnak megfelelt (20éves). Na és most jön a problémám, hogy kölcsön adtam az autómat az élettársamnak 1 hónapra kölcsönadási szerződéssel, majd 2 hétre rá, totálkárosra törte az, mert nem adták meg az elsőbbséget erre ő helyszínen elvett a károkozótól 70.000.-ft-ot hogy majd abból megjavíttatja a totálkáros autóm, ebből semmi nem lett, ő lelépett evvel a pénzel és mindentől elállt, a kölcsönadási papírt széttépte előttem és visszakaptam egy darabokra tört autót. Egyedül vagyok, nem tudom mit tegyek a mindenem volt az az autó, csak magamat tudom hibáztatni a történtekért. Mit tegyek evvel az autóval most??

Újat venni nem tudok, ezt megcsináltatni nagyon drága.

Tudom, hogy nem gondoltam bele a következményekbe, kérlek adjatok ötletet, hogy most mit csináljak.


2012. febr. 23. 20:35
 1/7 anonim ***** válasza:
Erre nem igazán lehet okosat mondani. Egy olyan öreg autót már biztos, hogy nem érdemes javíttatni. Szerintem add el bontóba, talán kapsz érte valami kis pénzt.
2012. febr. 23. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Roncsautó felvásárlás készpénzért.


Add oda amennyiért viszik, ne sirasd.


A "haverodnak" meg minimum, hogy eltöreted a lábát meg pár bordáját inenntől.

2012. febr. 23. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Egyébként meg örülj, hogy ennyivel megúszta a haverod, mert ha a másiknak sérülése lett volna, ami 8 napon túl gyógyul akkor az már bűncselekmény, és téged vettek volna elő, nema söfőrt!


Plusz, ha haverod biztosítózni kezdett volna akkor az sokkal többe került volna neked.


Én egy éve egy lökhárítót és egy lámpát törtem meg és 180 ezer ft os csekk jött ki.

2012. febr. 23. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Most már tudod, miért mondják, hogy asszonyt és autót soha nem adunk kölcsön.
2012. febr. 23. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
21:04-nek, Az én autómat törték össze, nekünk nem adták meg az elsőbbséget. Nem az én autómmal okozták a kárt. Aki összetörte a kocsimat, nem akarta hogy bejelentsük a biztosítónak ezért az élettársam megegyezett vele 70.000.- készpénzben a helyszínen, persze én nem tudtam erről, csak mikor kiértem oda mert a rendőrök meg nem jöttek ki és mivel kifizették az összeget már nem volt beleszólásom. Tehát 70.000.-ot vett el a párom amiből én nem láttam semmit és kb. 400.000-ft-os károm lett. Hát tanultam az esetből egy életre az biztos.. :(
2012. febr. 23. 21:54
 6/7 anonim ***** válasza:
A legokosabb, amit erre lehet mondani az az, hogy máskor sokkal jobban nézd meg, hogy kivel jössz össze. Próbálj szerezni egy rendes férfit, valami pénzesebbet, mert akinek van pénze, annak saját autója is és nem ilyen pitiáner, na meg becsületes is a helyzetéből adódóan. Az autót pedig próbáld roncsként leadni és venni egy másik ilyen régi olcsó autót, amit soha, senkinek sem adsz kölcsön! Valóban nem tudsz semmit sem tenni. Már persze azt kivéve, hogy megveretheted, de ezt nem ajánlom, mert most "ennyivel" megúszod ezt az egészet, tiszta lappal kezdhetsz másik férfival és másik autóval.
2012. febr. 24. 04:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Az élettársad elég nagy ba..asz!

70 000ft pff


Az autót vidd el a bontóba. Valami pénzt meg próbálj behajtani ezen a majmon!

2012. febr. 24. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!