Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Szerintetek egy nagyon jó...

Szerintetek egy nagyon jó állapotú swift, vagy f astra ha most beparkolnák a garázsba vele, rendben tartanám kb 100 év mulva mennyit érne?

Figyelt kérdés

2012. febr. 24. 13:22
 1/4 anonim ***** válasza:
Inkább vegyél egy újat! A 0 kilométeresek a legkeresettebbek. Van egy olyan érzésem, hogy te azt a 100 évet már nem fogod megérni! Vagy az unokának ülteted, mint a diófát?
2012. febr. 24. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ezt a kérdést feltettem apámnak kb. 30 évvel ezelőtt. Akkor az ő válasza az volt (amit osztok én is), hogy ezek az autók tömegtermelésben készültek magas darabszámmal és nem érne semmit! Se nem különlegesek, se nem szépek, hogy lenne bennük valami vonzó...
2012. febr. 24. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

azért a trabi sem egy limitált példányszámú verda, mégis vannak trabibolondok, akik összejárnak, találkozókat szerveznek, úgy gondozzák az autójukat mint a hímestojást :) ez egy legendás autó, még ha nem is volt sosem presztízs. egy része a közös múltnak, és jó visszagondolni rá.

10-20 év múlva sztem sok 40-50-es ember mosolyogva beszélget majd azon, hogy jaaaj, nekem is suzuki volt az első autóm, én dolgoztam meg érte, stb stb.


komolyabb pénzt akkor sem fog érni, de egy szépen karbantartott darab sok emléket felidéz majd az emberek többségében.

2012. febr. 24. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Tömegtermelés ide, tömegtermelés oda, valamennyit fog érni, 100 év elég nagy idő ahhoz hogy talán többet fog majd érni mint most. Hiába gyártottak sok darabot, azok nagy része megsemmisült, vagy meg fog a következő 100 évben.


Azért nehéz erre válaszolni, mert a mostani 100 éves autók már akkor is egyediek voltak, tehát nincs még referencia arra vonatkozóan, hogy egy tömeggyártásban készült autó mennyit érhet majd 100 év múlva.


Mindenesetre komoly befektetésnek nem igazán jó, mert sok a macera vele, és a jelenlegi helyzetben 100 év olyan hatalmas időtáv, ami alatt itt még bármi lehet a világvégétől a világbékéig, a benzin elfogyásától a szénüzemű autókig...


Befektetési céllal olyat lenne érdemes venni, ami már most is egyedi, vagy valami miatt különleges.

2012. febr. 25. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!