Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » A Lancia Ypsilon (a 2011-es)...

A Lancia Ypsilon (a 2011-es) jó kocsi? Első autónak jó lenne? Mit gondoltok róla?

Figyelt kérdés
2012. febr. 26. 09:58
 1/4 anonim ***** válasza:

Kimondottan jó,kényelmes,könnyen vezethető nőies autó.

Elsőnek azonban semmiképp nem ajánlanám,nem önmaga hanem a kora miatt,a szíved szakadna meg a rutintalanság okán bekövetkező sérülésektől.

Nem új kocsin tanulunk vezetni...

2012. febr. 26. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 sass55 válasza:
Ez mind egykutya, asszem a Fiat Punto szerkezetét találod benne, ünneplő kabátban. Első autónak használtat, hogy ne fájjon annyira, ha vmi kárt csinálsz. Később mehet az új autó, ha az a vágyad.
2012. febr. 26. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Az előzőek véleményét, miszerint az első autó ne új autó legyen én is osztanám. Vannak régebbi generáció az Ypsilonnak (illetve Y10), az sem rossz autó, én azokat ajánlanám.
2012. febr. 26. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Használt kocsit nem akarok és apa is azt mondta,hogy újat nézzek.Ebbe a kocsiba pedig szerelmes lettem,ahogy először megláttam,csak érdekelt,hogy tényleg jó-e.


Köszönöm a válaszokat !

2012. febr. 26. 14:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!