Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Szerintetek egy lexus rx...

Szerintetek egy lexus rx 300-ast 112. 000 km-errel viszonylag sok extrával 223 LE-vel bőr bézs kárpittal 1.999. 00 Ft-ért érdemes megvenni? (kb.100. 000 FT-ot lehet alkudni)

Figyelt kérdés
[link] (itt egy link az autó-ról)
2012. febr. 26. 16:05
 1/6 anonim ***** válasza:
nagy üzelt az a 3 literes benzines kis drága
2012. febr. 26. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
13 éves autó 2 millióért, lehet hogy ezeknek így megy az áruk, de biztos hogy nem venném meg. Azt is hihetetlennek tartom hogy egy 3 ezres benzines még 10 ezer km-t se tett meg átlagban egy év alatt. Azt nem is írják hogy vezetett szervízkönyv.
2012. febr. 26. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy második, harmadik autónak tartották, néha-néha kiruccanni, utazni, amikor volt rá lehetőség, ezért lehet benne olyan kevés km. Szerintem hihető. Látszana az autón, ha kb. 300 ezer lenne benne. Biztos, hogy nem lenne sérülésmentes, teljesen jók az illesztések, minden, a belseje sem kopott. 15-16 litert minimum megehet városban, de ez legalább nagyon jó autó. Nézesd át azért szerelővel, nem kell senkinek se feltétlenül hinni, ha minden okés, én megvenném a helyedben.
2012. febr. 26. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat :)
2012. febr. 26. 20:48
 5/6 anonim ***** válasza:

Szerintem NEM.

Ha minden áron LexusRX-ben gondolkodsz akkor duplázd meg a rá szánt pénzt és 2005-2006-os hybrid a jó alternatíva.

Ha 2 milliós megbízható terepjáró a fő cél ár/érték arányban a jobbak közül való akkor 2003-as RAV4 is kijön ennyiből.

2012. febr. 26. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Megzabálná a gatyádat is!

Felejtsd el.

2012. febr. 27. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!