Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Most Húzott le a szerelő 200-...

Most Húzott le a szerelő 200- ezer ft-al. Milyen hivatalos szervhez fordulhatok?

Figyelt kérdés
525 D BMW - automata, Nem indult a nagy hidegben, elvittük autó villamosságishoz , hogy kimérje az izzítógyertyákat , azt , mondta mind hibátlan , rakjunk bele dermedésgátló adalékot. Raktunk is , másnap mégsem indult. Elvittük egy szerelőhöz, akit ajánlottak, ő megnézte, és azt mondta ,hogy önindító baja van! Elvitte a kocsit több , mint 1 hónapja és azóta már volt turbócsere, Hengerfej levétel, izzítógyertya ,ami ugye ki lett mérve és jó volt! Szóval még most is a szerelőnél van a kocsi és nem tudjuk , hová forduljunk???? Kontár, és még most sem indul az autó , ami 5-éves.
2012. febr. 26. 16:16
 1/8 anonim ***** válasza:
Hát talán jelentsd fel.
2012. febr. 26. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ha jól értem, 1 teljes hónapja már nála van az 5 éves 5-ös BMW-d, ezalatt kicserélt mindenféle cuccot, ami nem is volt rossz, csak, hogy többet fizess. De az autód még most sem indul. Csak elkért 200 ezret. Kifizetted? Ha igen, iszonyat nagy balek voltál, én biztos nem fizettem volna ki. Így már baszakodhatsz vele, bizonyítani nem tudod. Sok eszed van, gratulálok.
2012. febr. 26. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Nem kritikát kértem, annyit kérdeztem ,hogy hová fordulhatok segítségért 38 Nő
2012. febr. 26. 20:06
 4/8 A kérdező kommentje:
Neked is sok eszed lehet 56 %-al.. Utálom a fajtádat!
2012. febr. 26. 20:11
 5/8 anonim ***** válasza:
De miért nem fenyegeted meg, hogy szólsz a NAVnak (APEH). Aki ilyen kontár, biztos lenne félnivalója.
2012. febr. 26. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Megfenyegettem ,de kikacag és azt mondta nem fél senkitől.
2012. febr. 26. 20:29
 7/8 anonim ***** válasza:

Fogyasztóvédelem,NAV,önkormányzati jegyző.

Nem hivatalosként egy határozottabb pasi.

Mindenki fél valakitől vagy valamitől.

Azért több dolgot nem értek.

-Mi tartott eddig ? Egy-két napos sztori ez nem hónapos kaland!

-Hol vannak a "rossz" alkatrészek (gyertyák,tömítés) amit ha megkapsz látszik,hogy cserések voltak-e?

-Mi az,hogy még mindig nem indul a verda?! BMW-be csak hozzáértő nyúlhat aki hibakód kiolvasással kezd és orvosolja azokat.

-Miért gondolod,hogy "lehúztak" ? (irritál egy nőtől ez a csibész szleng)

Egy önindító felújítása E60-ba 50-től indul,az izzítógyertyák szintén. Egy hengerfejtömítés is pártízezer a munkadíjat hozzáadva lazán ott a két kiló.

Ami,tegyük hozzá vicc összeg egy 5 éves BMW javítása okán (Az én 10 éves 525D-m turbó cseréje és komplett futómű felújítása közel egy milla volt korrekt teammel,baráti számokkal!)

Adok profi BMW szerelők elérhetőségét privátban (Szentendre,Csepel,Kecskemét) ha gondolod.

2012. febr. 26. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm , a segítséget. Abból gondolom ,hogy lehúztak, hogy

minden nap mást hazudozik a telefonba. mindenképpen hivatalos útra akarom terelni az ügyet, hogyha tényleg kontár , még az ipart is bevonják tőle! Nem kívánom senkinek

ezt a hónapot. Azért köszi a válaszokat.

2012. febr. 27. 06:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!