Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Van egy spanom aki még sosem...

Van egy spanom aki még sosem motorozott csak ugy hogy vitték szeretne meg tanulni motorozni de vagy áruház vagy más parkolóban tanítanánk meg csak attól parázunk ha jönnek a Sündőrök akkor mizu van? Mert hogy neki nincs jogsija!

Figyelt kérdés
el veszik a jogsim/jogsinkat (mert tesómmal tanítanánk neki van egy 50 es robogója nekem meg egy simom), vagy csak megbüntet és fel jelent ,vagy büntető pontok rovására megy??
2012. febr. 26. 21:28
 1/5 anonim ***** válasza:

Ha elkapnak, akkor megbüntethetik azt aki átadta a járgányt. Ennek a hivatalos neve "Járművezetés tiltott átengedése". Elég komoly összeg a büntetés.


De az alapokat simán elsajátíthatja zárt területen, pl. egy udvarban vagy valami kihalt területen, nem a környék legforgalmasabb áruházának parkolójában. Oda nem megy utánatok a policáj.

2012. febr. 26. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Csak van a környéken egy mező, földút vagy valami.

Itt a környéken elég sokan motoroznak(én is) jogsi és papírok nélkül nagy motorral is. De erdei úton meg mezőn nemigazán leszek rendőrök...

2012. febr. 26. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
köszi köszi nektek akkor szerintem marad a hegy :D
2012. febr. 26. 21:45
 4/5 anonim ***** válasza:

azaz :D

A másik meg ha jó szar úton 40-50-el megtanul menni akkor aszfalton már gyerekjáték lesz :P

(mi jó kátyús, keréknyomos, havas úton csináltuk ezt, meglepődtem utána hogy aszfalton milyen könnyű menni :D)

2012. febr. 26. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
ez igaz ezt magyarázta neki a bnőjének a tesója mert ő meg Endurozik hogy a terep meg tanít motorozni sár hó a salak/murva főleg első fék használatra ....... :))) szóval simo és sár hagy szokja mert ha aszfalton pl kanyarban el alatta akkor is van esély rá h reflexből meg tudja fogni csak ezt nem bírjuk bele verni a fejébe ....:))))
2012. febr. 27. 17:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!