Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Bérelt kocsikon elofordulhat...

Bérelt kocsikon elofordulhat hogy autopálya-matrica van rajtuk?

Figyelt kérdés
ha igen, drágább a kolcsonzes?
2012. febr. 27. 17:13
 1/6 anonim ***** válasza:
Az a régi amit a szélvédőjérte ragasztottak?
2012. febr. 27. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Előfordulhat, decemberben én olyan autót kaptam amivel közlekedhettem autópályán plusz költség nélkül. Ez általában bele van kalkulálva az árba.

De egyáltalán nem gyakori eset, legtöbbször fel is hívják a figyelmedet, hogy az autóra nincs érvényes autópálya díj rendezve, így neked kell állnod annak a költségét ha autópályán akarod használni.

2012. febr. 27. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Az az általános, hogy az autó kölcsönzésekor kérhetsz autópálya matricát. Persze kedvezményesen. De alapból nincs. Meg már nem szélvédő matrica a... A matrica :D Hanem olyan, mint amikor feltöltöd a telefonod a benzinkútnál, a rendszámodhoz hozzárendelik az autópályára felhajtás lehetőségét.
2012. febr. 27. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

én tudok egy kölcsönzőt- meg kaucio sem kell ,na jó kell de az már a nagy kategoria ugy mond luxus .

suzuki stb nem kell.

3000 4000 ft egy napra fixen.

2012. febr. 28. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Miskolcon kéne egy, és a benzin hogy van? Kolcsonéskor mindig tankolnod kell? nincs benne elég kb 100 km-re?
2012. febr. 28. 17:30
 6/6 anonim ***** válasza:
Mindig tele tankkal kapod a kocsit és mindig tele tankkal kell visszaadnod. Ha visszaviszed, lehet, hogy utána még rátöltenek neked kannából, hogy mennyi benzin fér bele, és a különbözetet meg kifizettetik. Van ahol csak egyszerüen megnézik a Üa szint mutatót. Viszont ahol az első verziót csinálják, ragaszkodj hozzá, hogy elvitelkor is mutassák meg neked, hogy mennyit tudnak beletölteni még. Ugyanis amikor én vittem vissza a kocsit, a telephelytől 2km-re lévő kúton tankoltam, 6 pisztolykattanásig, mégis mikor visszavittem akkor még 6 (!) litert beletöltöttek. Másképp te nem fogod tudni bizonyítani, hogy az autó mikor elviszed csurig volt tankolva. lehet, hogy elvitelkor is tudnál még kannából 6 litert belenyomni, viszont amikor visszaviszed, azt meg legombolják rólad.
2012. febr. 28. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!