Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Forgalmi vizsga bukta? Más is...

Forgalmi vizsga bukta? Más is ilyen rosszul élte meg?

Figyelt kérdés
Megbuktam 2x-ra és most nagyon tudatlannak érzem magam.Nagyon rossz érzés,sírok miatta!Hogyan vegyek magamon erőt?
2012. febr. 28. 16:11
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Ne hagyd, hogy az autó irányítson téged és élvezd a vezetést. Gondolj arra, mikor megvan a jogsid és oda mehetsz majd a saját autóddal, ahová szeretnél. Segít. Én 200 ezret költöttem jogsira, de megérte. Most már nem is megy rosszul, még élvezem is. Persze biztonságos keretek között.
2012. febr. 28. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
100%

én 3x buktam meg... akkor küldtek vizsgára amikor még alig tudtam vezetni :D


először kezet nyújtottam a vizsgáztatónak, hogy bemutatkozzak és azt mondta hogy nem pacsizunk a vizsgabiztossal..akkor kösz :D direkt hajlongtam a visszapillantókhoz hogy lássa, rám szólt, hogy nem használom a visszapillantót :-o

kalapban ült középen és mondtam neki hogy nem látok tőle semmit. mondta hogy akkor álljon félre és viszlát.


másodszor elfelejtettem indexelni amikor kiálltam a parkolásból, annyit hajlongtam ki a kocsiból hogy jön-e valaki, hogy azt meg elfelejtettem


harmadszor már olyan ideges voltam, hogy nagyon szarul vezettem, azt mondta, átengedett volna,de mirebeértünk az autósulihoz, kanyarodtam és a gyalogos pont akkor már lelépett kb 10méterrel messzebb a másik oldalon.


mondjuk aláírom, hogy szörnyen vezetek...majd ennek is eljön az ideje, hogy megtanulom :D


30N

2012. febr. 28. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Engem is az utolsó pillanatokban húzott meg.Nagyon bosszantó mert tudok vezetni a magam módján,magabiztos is vagyok!
2012. febr. 28. 16:31
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Én is így voltam vele, de ne szomorkodj. Miután átmész a vizsgán és majd önállóan vezetsz, kb minden vezetésed alkalmával fogsz olyanokat csinálni, amiért megbuktatna a vizsgabiztos ha melletted ülne. :D Ez viszont egyáltalán nem jelenti azt, hogy nagyon béna lennél, csak mondjuk felveszed a forgalom ritmusát, amit a tanulóautóval a megadott kritériumok miatt sose tehetnél meg..
2012. febr. 28. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
82%
a mai napig nem tudok vezetni pedig meg van B,C,E bejártam a Európát, egyetlen egy vizsgán nem buktam!!!! DE a lényeg ,hogy aki tud vezetni az meg megbukott a vizsgán!!!!(lehet ,hogy a tudás fogalmával valamelyikünknek gondja van?)
2012. febr. 28. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 lockstock ***** válasza:
100%

Gondolom Te voltál aki tegnap írta, hogy ma megy. Ne ezt éld megrosszul, hanem azt ha nekicsattansz valakinek és sérül valaki vagy csak anyagi kár keletkezik. Az azért kicsit szörnyűbb. Egyébként meg egyszer sem buktam, s KRESZ vizsgám hibátlan lett, a rutinon dicséretet kaptam, a forgalom is ment elsőre. Van jogsim külön mezőgazdasági vontatóra is, tolattam 2 pótkocsival vizsgán, sőt élesben vak sötétben, fék és villany nélkül fákkal szegélyezett földúton is. Már túl vagyok 100.000 km-en , egy részében futárkodtam is. Talán most már tudok vezetni, eddig csak volt rá engedélyem. Nem vagyok felelőtlen, de több alkalom is volt, amikor az őrangyalom is fogta a kormányt vagy nyomta a pedált, hogy ne törjem össze magam és mást sem. Szóval fel a fejjel, ráérsz még megszerezni azt a papírt és sok idő lesz, mire megtanulsz vezetni.


26/F

2012. febr. 28. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Én is 2x buktam és nekem se volt valami jó kedvem utána, de nem tudtam mit tenni, és így inkább leszartam, pedig az egyik bukás az eléggé kamu indok volt mert ahol mentem kocsival ott járok minden nap suliba és tudom h milyen táblák vannak ott, persze tudtam h csak a pénz miatt volt, de korrupt az nem leszek... meg szerintem ez függ attól is h Budapesten vagy máshol vizsgázol-e mert általában a fővárosba szemetebbek/lehuzósabbak. Ne keseredj el, ha tudod magadról h tudsz vezetni akkor megy az, csak a pénzéhes VB-kel nem tud mit tenni az ember.
2012. febr. 28. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Bízz magadban :) Ne izgulj. Én 2x buktam meg, azt hittem soha nem lesz jogosítványom, végül összeszedtem minden erőmet és a harmadik forgalmi vizsgán 2 kisebb hibával átmentem :)
2012. márc. 3. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Szia. együttérzek veled de azért sztem ne sírj ez nem a világ legnagyobb problémája... majd ha 9-szerre se sikerül (ismerek olyan embert akinek 10-szerre lett meg) akkor már megértem de sztem Bpn az átlag az 3 vizsga! 15 embert ismerek akinek megvan a jogsija, abból 5 csajnak meglett elsőre de azóta se ült kocsiba! Ez h lehet? Nem vettek plusz órát nem fizettek semmi. És van 9-10 fiú akiből 1 ment át elsőre a többi 3., 4.szerre csak! Volt aki elköltözött emiatt vidékre h ott vizsgázhasson!


Én is szomorú vagyok d enem sírok, nekem az a bajom h már tök jól megy a vezetés (najó, szóval amnennyire mehet, de jobban vezetek mint egy két friss jogsis!), de ha beül mögém a vizsgabiztos összefosom magam! Elkezdek lihegni pulzus 200 és nagy nehezen kibírom fél óráig de utána leáll az agyam és kész. Mondjuk örülök h átülhettem mert már azt hittem szívrohamot kapok (de tényleg, alig kaptam már levegőt)

Szóval tippet adni nem tudok :/ de emiatt ne törj össze lelkileg én mostmár túl vagyok rajta majd legközelebb megin megyek addig kieszelek vmit h hogy ne izguljam halálra magam.

2012. márc. 6. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
100%
Én ma buktam meg konkrétan, sokszor nem rajtad múlik, én például olyan indokkal buktam hogy, gyorsan mentem, és hogy kimentem valaki elé, ezek meg sem történtek, mikor ránéztem a vizsgabiztosra beszélt hozzám láttam hogy csak rizsázik... A pénz az úr sajnos
2013. dec. 18. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!