Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Melyik a jobb? v2 vagy sor 4?...

Melyik a jobb? v2 vagy sor 4? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

mostlesz meg a mocisjogsi a nyáron (korlátozott)

és szeretnék valami motort venni

sport vagy naked,sporttúra jöhet szóba

talaltam 25 kw ig sor4 es banditokat,zxr eket meg v2 es sv ket meg ducati monstereket

tudom nem 1 azonos köbcentijűek de melyik a jobb?

indoklást,előnyök hátrányokat kérnék szépen ha lehet


2012. márc. 1. 15:42
 1/6 anonim ***** válasza:

A sportmotornál a teljesítmény nagy, a váltó úgy van áttételezve, hogy viszonylag kicsi a használható tartomány, cserébe pörgetni kell, de nagy fordulaton adja le a legjobb teljesítményt.


A v2 meg inkább nyomatékra megy. Ott nagy a használható fordulatszám tartomány, alacsony fordulaton is nagy erő van benne.


Szerintem a mai világban nem utolsó szempont a fogyasztás, a v2 kevesebbet eszik, és cserébe ha kicsit bevadulsz akkor teszi a dolgát. Igaz nem egy zxr, bandit, gixxer...


Neked kell eldönteni melyik jöhet szóba.

Ha túrázgatni akarsz, és városban is sokat motorozol, nem fontos a kétkilós tempó akkor inkább monster.


Ha száguldozni akarsz, mindenkit letolni a pályáról (egy monsterrel, harley-al is lehet), és nem mész városba, van pénzed tankolni, akkor sportmotor.


Én monstert vennék, a szárazkuplung miatt. Bár használhatóság szempontjából nem az igazi, mert a régebbieknek csak ON, OFF állása van:) De a hangja miatt a szerelmem...

2012. márc. 1. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem vagyok egy ducati szakértő. Korlátozott jogsival vezethető egy Monster? Az SVkből is csak 650-es és 1000-resről tudok, ezek nem igazán A korl. kategóriás motorok.
2012. márc. 1. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Ja azt elfelejtettem mondani, hogy ez a korlátozás dolog ne nagyon izgasson. A rend éber őre se nagyon figyeli. Én 10 éve motorozok Ak jogosítvánnyal és 25kw+-os motorokkal, még egyszer sem volt probléma belőle. Egyszer említette a rendőr úr, hogy a motor több mint 25kw. Akkor éppen egy GPZ-n ültem. Balesetem is volt egy szót sem szóltak emiatt...


Ja, ha túrázós típus vagy inkább és kezdő motoros, akkor nagyon ajánlom a Suzuki GS500-at.


A régebbi banditokkal sok a probléma.

2012. márc. 1. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

a25 kw papirral csak 1-1 esetleges kpm ellenőrzés tud gondot okozni

inkább ilyen barátnőt fuvarozós túrázós ide oda szaladgáls alkat vagyok!aki néha néha bevadul és száguldozni kezd ÉSSZEL! a monster ebbol a szempontbol nemjo mert csak 1 férőhelyes :(

2012. márc. 1. 17:21
 5/6 anonim ***** válasza:
létezik sv 400-as,a japán belpiacra,meg az usa-ba forgalmazzák,de a szurke import miatt használtan lehet kapni Mo.-n,pl.a Red Baronnál,tobbfajta 400-as kozul választhatsz.
2012. márc. 2. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Senkinek eszébe ne jusson olyan motorra ülni ami nem a jogsija kategóriájának megfelelő.

Nézzük csak azt hogy balesetet okozol így, egyből ugrott a biztosítás. Fizethetsz mindent zsebből! Hamar összejön pár milla.Arról ne is beszéljünk hogy milyen következményekkel jár, ha személyi sérülés is történik.

2022. szept. 18. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!