Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Valahogy vehetek egy Honda...

Valahogy vehetek egy Honda CBR125öt?

Figyelt kérdés
Az a baj, hogy sajnos nem vagyok elég idős a jogsihoz, de a pénz megvan, és nem bírok annyit várni:/ Esetleg valahogy illegálisan, hogy lehetne megoldani?

2012. márc. 1. 18:59
 1/8 anonim ***** válasza:
54%
Ahhoz hogy vegyél egy motort nem kell semmilyen jogsi, csak nem használhatod közúton. Magánterületen viszont úgy használod ahogy akarod. :)
2012. márc. 1. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Öreganyád is vehet egy CBR-t, ha kedve tartja, de, ha nincs rá jogsija nem mehet vele.
2012. márc. 1. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
(Csak poénosan akartam írni, ne sértődj meg..lemaradt egy rakás :DDDDD jel ) :-)
2012. márc. 1. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Nem para, csak érdeklődtem:):D
2012. márc. 1. 19:57
 5/8 anonim ***** válasza:
Vazze, hogy nézne ki egy banyatank a CBR mögé kötve? :'DDD
2012. márc. 1. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Kb 1 hete láttam olyat, csak biciklivel :-D
2012. márc. 1. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Azért mondjuk nagyon forgalomba ha meg is veszed NE menj ki, elég sok baleset van abból így is, hogy sokan "csak úgy" vesznek egy motort és gyakorlás nélkül kimennek vele.

Könnyen fel lehet kenődni valamire.


Amúgy tényleg semmi nem kell, csak elmész és megveszed.

2012. márc. 1. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Mondjuk ha a 125-ös jogsihoz sem vagy elég idős, akkor ne egyedül menj motort vásárolni. Egyébként is célszerű ha az adásvételin egy tanú legalább a te oldaladról jön, nem lehet az, hogy egy esetleges vitánál (pl. ha 3 nap múlva kiesik a főtengely a helyéről) 3-an vannak ellened.
2012. márc. 2. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!