Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » üdv simsonomon enduró kipufogo...

üdv simsonomon enduró kipufogo van és a könyök és a dobnál mikor beinditom akkor csepeg belőle az olaj miért cspeg és mit lehet velle csinálni hogy abbahagya?

Figyelt kérdés

2012. márc. 2. 21:17
 1/7 anonim ***** válasza:
öreg motor annak örülj hogy megy ez már természetes szerintem semmit se tudsz vele csinálni
2012. márc. 2. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
milyen a benzin keverési arány 1:50 nek kéne lennie!
2012. márc. 2. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Az enduro kipufogónak ez a hátránya... ott megáll az olaj, meg a koksz, minden. Takarítsd ki.
2012. márc. 3. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat amugy már kipcoltam s oldoval és amikor öszeraktam utána a 2 -3 beinditásnál megint elkezdett csepegni de nem sok csepeg olyan 1 2 percig uttána már nem csepeg
2012. márc. 3. 10:22
 5/7 A kérdező kommentje:
1:40 es keveréket használok
2012. márc. 3. 10:22
 6/7 anonim ***** válasza:
Inkább 1:50et rakj bele, lehet az a baja. Nekem is a végén mikor 1:40et raktam bele kb ( mert nem akartam azt a kevéske olajat meghagyni) akkor ott volt egy kis olajfolyás.
2012. márc. 3. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 pucuka69 ***** válasza:
használj jó minőségű olajat,legalább félszintetikust és 1:50-nél erősebbre ne keverd. Én 1: 55-1:60 körül keverem. Két éve járok így kb. 20000 km-t mentem nincs baj a motorral. Nem füstöl, nem olajos,nem melegszik. Agip felszintetikust használok.
2012. márc. 3. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!