Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Seat Toledo vagy Fiat Brava?...

Seat Toledo vagy Fiat Brava? 2000-2005 körüli évjárat.

Figyelt kérdés
Szerintetek melyiket lenne érdemesebb megvenni? Melyiknek jobb az ár érték aránya? Illetve ha vannak tapasztalatok akkor valaki írhatna hogy melyik a megbízhatóbb, melyiknek jobb a fogyasztás. Előre is köszi!
2012. márc. 4. 12:18
 1/4 anonim ***** válasza:
Toledo. VW alapokon nyugszik. Jóval nagyobb is mint a Fiat. Nem arról hogy beszélve a megjelenésée is jobb.
2012. márc. 4. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem is, mint az első.
2012. márc. 4. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

van egy német közmondás: Fiat? Fehler in alle teilen...

(fiat? hiba minden részében) Szerintem ezzel mindent elmondtam a fiatról!

A toledo vw gyártmány.

Inkább az utóbbi.


Márkaszervizeket pedig kerüld el. Mocskos rabló az összes!!

2012. márc. 5. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Ngrm válasza:

Fiat Brava 1.2-esem van.

Semmi baj nincs vele. 17 évesen úgy megy, mint az álom. Divat szidni a latin autókat, és gyanítom, hogy az előttem hozzászólók még életükben nem ültek Bravában, csak nyomják a propaganda dumát.

Az enyém annyira jó, hogy újra fogom fényeztetni.

Az 1.4-esnél vannak olajozási problémák, de ha a gyár által javasolt Seleniát használod, azzal sem lesz gond.


Én is tudok egy mondást, de ez a sajátom:

A prosztó felhasználó Opelezik, a vagány Fordozik, a sznob Volkswagent vezet. És a prosztó a boldog.

2016. szept. 26. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!