Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Suzuki Swift 1996-os háromajtó...

Suzuki Swift 1996-os háromajtós vélemények?

Figyelt kérdés

Egy kétgyerkes anyukának aki csak azért használná, hogy a gyerekorvoshoz el tudjon menni, bevásárolni, anyukához menni és nyáron nyaralni belföldön.

Jó választás?


(gyakorlatilag hibátlan állapotban van)77000 km van benne semmi rozsda sehol egy új aksi kell bele



2012. márc. 4. 20:37
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
Mennyit szánsz egy autóra?Hátha egy normálisabb autó is kijön belőle.Én inkább egy Opel Corsát ajánlanék neked.
2012. márc. 4. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
Gyerekekkel a háromajtós nem túl szerencsés, de ha olcsón hozzájutsz, akkor a felsorolt célokra jó választás lehet. Bár ennyi idős kocsinál 77e helyett 177e km a reálisabb. Ám nem hiszem, hogy ebben az árfekvésben kapnál jobbat. Főleg nem rozsdamentes Corsát.
2012. márc. 4. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
Ha már '96, akkor mindenképp '96 szeptember 1 után gyártott legyen, az már zöld környezetvédelmi matricát kap. Szmogriadó idején jól jön :)
2012. márc. 4. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:

az az igazság hogy tökingyen van mert a tulaj Ausztráliában él, (régi jóbarát) és én leszek az üzembentartó.

Szóval így nagyon megéri:-)

és 77000 km van benne

2012. márc. 4. 21:07
 5/21 anonim ***** válasza:

Akkor miért kérdezed, hogy jó választás-e? :D

Van más alternatíva?

2012. márc. 4. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:

nincs:-)

csak érdekelt a tapasztalt emberek véleménye mégis...

olvasgatok a témában itt az oldalon, irtak jót rosszat is.

De megmondom őszintén a jelenlegi körülményeim között én most nagyon örülök ennek az autónak!

A legjobbkor jött!

2012. márc. 4. 21:11
 7/21 anonim ***** válasza:
Hát városban szaladgálni tökéletes, de nyaralni, vidékre biztos nem mennék vele. Szerintem is inkább nézz egy normálisabb autót. Mennyit szánsz rá? Ajánlanék Toyotát, Opel F Astrát, vagy mittomén, de egy suzuki eléggé nem ajánlatos családi autónak, amivel vidékre is mész alkalom adtán.
2012. márc. 4. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
Alacsony fenntartási költségű, motorikusan megbízható, könnyen vezethető tömegautó, amihez mindig lesz viszonylag olcsó alkatrész.
2012. márc. 4. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
#7! INGYEN lesz neki!
2012. márc. 4. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:

miben okoz gondot a suzukinak ha pl. egy évben 3x elmegyek vele Egerbe?

Vagy Sarudra? Vagy Zebegénybe?

2012. márc. 4. 21:18
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!