Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Én Január 23dián lettem 16 és...

Én Január 23dián lettem 16 és nyáron szeretném elkezdeni a jogositványt mikorra tudom megszerezni lehetséges e nem nagyon tudom Valaki?

Figyelt kérdés
2012. márc. 5. 19:57
 1/1 anonim ***** válasza:
Ha b jogosítványt akarsz akkor nézzük azt,hogy 16,5 év amire kezdheted a kresz és az elsősegély...A kresz pl 1,5 hónap akkor most vagyunk 8. hónap felénél.Vizsgázol is ahogy lehet legjobb esetben 1 hét a legjobb idő pont. 8. hónap 3 hétnél tartasz.Elkezded az elsősegélyt. 9.hónap eleje 1 hónap amire végzel és vizsgázol...Szal 10. hónap elejére már csak a rutin és városi van hátra ...De az a bibi,hogy 17 éves kortól vizsgázhatsz ezekből...Az órákat veszed kb január amire megvannak az órák és már cska a vizsgák.Levizsgázol a papirokat eljutatod az illetékesekhez.Kb 2013 január végére vezethetsz.
2012. márc. 5. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!