Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Robogót mivel és hogyan lehet...

Robogót mivel és hogyan lehet festeni?

Figyelt kérdés

Műanyag részekre gondolok.Mivel kell csiszolni?Milyen festék,gitt stb

Illetve öntvényt mivel lehet festeni és hogyan?



2012. márc. 6. 08:39
 1/8 anonim ***** válasza:

A legoptimálisabb az lenne, hogy felpolírozod anyagig és újrafújatod. De egy átlag robogónál ez simán nem éri meg, mert drága.


Olcsóbb verzió, hogy felcsiszolod, legletteled, kézzel vagy géppel újrapolírozod és otthon újrafújod. Olyan sose lesz, mint az első verzió de egy robogónál kb. 10 munkaórából és max 10e forint költségből megvagy.

2012. márc. 6. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Fújni jól tudok,fémet már sokat fújtam de műanyagot még nem.

Ezért inkább arra lettem volna kíváncsi hogy mivel (hányas) vászonnal csiszolom le illetve mivel gittelem,alapozom és festem.

2012. márc. 6. 13:57
 3/8 anonim ***** válasza:

Én most csináltam meg az enyémen az idomokat.


A repedések ki lettek műanyag forrasztva (ezt glettelni gányolás). Utána ki lett glettelve, majd először durvával szárazon, utána vizesen 600-assal és 900-assal tökéletesen sima felületet lehet elérni. Ez után lett lefújva.

2012. márc. 6. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Mekkora papírral csiszoltad szárazon?100-150?

Lealapoztad festés előtt?

Milyen festékkel fújtad?2k-s?

2012. márc. 6. 14:41
 5/8 A kérdező kommentje:

Blokkot szerinted mivel kéne fújni?

Az én elgondolásom szerint lecsiszolom fúrógépbe való drót kefévl utána hőálló blokk festékkel lefújom.

2012. márc. 6. 14:45
 6/8 anonim ***** válasza:

Blokkhoz hozzá sem nyúltam, burkolat alatt van így nem látszik egyáltalán.


Nem alapoztam csak lefújtam valami kommersz festékkel.

2012. márc. 6. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
a müanyag festés elött térhálósitót kell fujni mintha már hallotam volna ilyet
2012. márc. 6. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
én először P120-as csiszolópapírral leszedtem szárazon, majd 400-assal, végül 800-assal vizesen. az, hogy mivel csiszolod le, függ attól, hány réteg festék van rajt stb. egyéves gyári fényezésnek sérülés nélkül nyilván nem egy 100-assal esek neki.
2012. márc. 7. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!