Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Peugeot 308,92 LE vagy 112 LE?

Peugeot 308,92 LE vagy 112 LE?

Figyelt kérdés
Mi a véleményetek, mennyire számít egy 1200 kg-os autónál a teljesítménybeli különbség. Mindkét autó HDI (diesel), de az alapkivitel 92 lóerő, a másik 112 lóerő. A nyomatékbeli különbség nem számottevő: 40 Nm a differenciál a 2 autó között. Igazából az alapkérdésem az lenne, hogy kinek mi a véleménye, elég-e a 92 LE egy ekkora autóhoz (megfelelően fog-e húzni, gyorsulni), vagy inkább kell a 112 LE egy ekkora kasztnihoz?
2012. márc. 6. 14:44
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha nem akarsz versenyezni vele akkor elég.
2012. márc. 6. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Javaslom, próbáld ki mindkettőt!

Nekünk 112Le-s kombink van, az jól megy, csak a váltója pontatlan, illetve hidegen a rükvercet és ez egyest nehezen veszi be.

(307-hez képest szerintem az egész autó visszalépés, leginkább tárolórekeszek, és kilátás terén. Illetve a fogyasztása is több pár decivel.)

2012. márc. 6. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

ez elenyésző különbség észre sem veszed azt a plusz 20hpt

/kollégának 1.6 90hp hdi nekem 1.6 101hp i és még az övé egy fokkal jobban megy bár enyém régebbi/

2012. márc. 6. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
110 hp t akartam írni
2012. márc. 6. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!