Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Létezhet ez, vagy inkább csak...

Létezhet ez, vagy inkább csak beképzeli az ember?

Figyelt kérdés
Olajcsere után ugye feltünő hogy kissé finomabban jár az autó, de mintha dinamikusabb is lenne, könnyedebben fut. Vagy ezt már csak hozzáképzelem?

2012. márc. 7. 07:02
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
...ez technikailag-műszakilag teljesen megalapozott,és indokolt,de,hogy ez feltűnően észrevehető,és nagy mérvű legyen,ahhoz nagyon szar kellett legyen előtte! /:)/
2012. márc. 7. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
10 ezrenként cserélem az olajat, mobil1 volt van benne, de akkor inkább csak ezt akarja érezni az ember, és így olyan mintha dinamikusabb lenne...
2012. márc. 7. 07:25
 3/5 anonim ***** válasza:
Finomabb járás elképzelhető, de a dinamikája nem szabad hogy észrevehetően változzon, akkor nagyon elhasználódott volt az olaj. Szerintem csak placebo-hatás. :)
2012. márc. 7. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Egyébként nekem feltűnt, amikor Mobil-olajra váltottam, hogy érezhetően élénkebb az autó az előzések során.


És nem csak közvetlenül olajcsere után hanem 1500km-el később is. (pdtdi passat)


Bár, nekem az Omv-s gázolajtól is jobban megy az autóm (mondjuk ezt lehet csak beképzelem...)

2012. márc. 7. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Mi a kamionokban BP olajat használunk ( a BP szerint 60-100 000km csereperiódus). Amikor 75 000 után lecseréltük, hallhatóan más volt a hangja az autónak.

Gyorsabb épp nem lett :)

2012. márc. 7. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!