Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mi a véleményetek az 50ccm-s...

Mi a véleményetek az 50ccm-s supermotokról?

Figyelt kérdés
motorilag mennyire jók stb...
2009. jún. 9. 17:06
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
90%
Nem is a motor a kérdés bennük igazából, hanem hogy minek. újonnan 1 millió körüli áruk van, azért gyakorlatilag autót kaphatsz, nemhogy egy 50-es motort! Használtan meg elég nehéz jót kifogni, mert általában gyötrik őket rendesen, 2-3 gazdája már volt a reális árban lévőknek. Régebben énis rájuk voltam kattanva mert szépnek szépek és úgy néznek ki mint egy nagymotor. Sőt, megtévesztően hasonlítanak. Viszont ha beindítják őket akkor már a hangjuk csalódás.. Nyilván apuci pénztárcája sokat elbír, de én a helyedben kerülném ezeket.. (ha meg nem apuci pénztárcája akkor egyértelműen kerülendők)
2009. jún. 9. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
39%

1.tanulj magyart, nem motorilag, hanem motorikusan :D

2. bocs, hogy paraszt paraszt voltam

Motorikusan nem jók.. túl nagy a fordulatszám, a főtengelycsapágy ezt nem nagyon tolerálja, szerintem túl nagy a tetük az 50cc-hez.

Inkább vegyél egy Simson S51E-t (Enduro) és azt építgesd, vagy a www.simsonbolt.hu-n lehet elvileg venni új Simson Supermotokat: [link]

2009. jún. 9. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
67%

Te meg tanulj meg gépelni mielőtt edukálsz:

"paraszt paraszt" ... "tetük" ...

2009. jún. 9. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

én úgy tudom h 500-700ezerért lehet újat kapni..

de akkor ezek szerint lebeszéltek róla, pedig rá vagyok nagyon kattanva:D :)

L/16

2009. jún. 9. 20:50
 5/12 anonim ***** válasza:
nekem is olyanom van és szerintem jók, jót mennek és az autósok sem akarnak annyira lenyomni vele, pont most eladó nagyobbra váltás miatt:)
2009. jún. 9. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

ha újat veszel akkor jó mert 600-700 ezer ft-ért lehet kapni és vagy 40.000km-ig bírják, amúgy a robogókat otthagyja.

használt olcsóbb de azok szét vannak gyepálva, 14 éveseknek veszik a szülők.

Nézd meg a www.sportmotor.hu -n a videókat, azt mutatják hogy ki hogy tud egykerekezni, gyorsulnak, versenyeznek vele. ugyan ezt csinálják a sportrobogókkal is...

2009. jún. 10. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
több mint fél milla egy simsonért????
2009. jún. 18. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
nem simson...
2009. jún. 18. 21:13
 9/12 anonim ***** válasza:

az a simson amit a simsonbolt.hu hirdet egy kicsit durva.

annyi pénzért már kapsz egy olyan motort ami szintén 50ccm de pár Le-vel erősebb különolajozás is van és elöl hátul tárcsafékes

A másik dolog hogy olyan motort 150ezerből simán lehet építeni

2009. jún. 18. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
áá, 150-ből azért nem, bár tényleg horribilis összegeket kérnek érte! 3-4 százezer lenne a reális ár, ha belegondoltok egy fos 4T Rieju Paseo 200 ezer :D. amúgy bocsi hogy azt írtam paraszt paraszt, és nemtom mi akart lenni a tetük :D Family Guyt néztem közbe :D
2009. jún. 19. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!