Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Alacsony autókat tudnátok...

Alacsony autókat tudnátok mondani?

Figyelt kérdés
Pl. Lotus Elise, vagy ettől alacsonyabbakat.
2012. márc. 8. 01:21
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
LAMBORGHINI DIABLO ,FERRARI 355
2012. márc. 8. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 pagan ***** válasza:
94%
citroen BX!,amikor elromlik a hidraulikája:DD
2012. márc. 8. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Az az autó elromlott hidraulikával is magas. Van-e olyan, ami maximum egy méter magas? Na és persze nem horror, mint a Countach, vagy a Diablo.
2012. márc. 8. 12:57
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Úgy érted, hogy árban nem horror? Mert akkor akár be is fejezhetjük a válaszolást a kérdésre. Olyan hétköznapi autó nincs, ami max 1 m magasságú. Egyszerűen a mindennapokban használhatatlan és értelmetlen lenne. Nagyobb emberek nem is tudnák használni. Gyerekülést hogy rakod bele? Stb., stb rengeteg ilyen apróság miatt nem lenne praktikus. Amik ennyire alacsonyak, azok sportuatók, a sportautók pedig igenis drágák. Mert nem a kényelemre vannak tervezve, hanem a gyorsaságra és az útra tapadásra.

Ötletem egyébként: Koenigsegg modellek. 1m 10 cm körül vannak. Vagy Forma-1-es autók.

2012. márc. 8. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
honda civic 5gen 3D..........magyarul asszem a 92-96ig gyartott 3 ajtos civic....alapbol alacsony epitesu,es agy jo ultetessel -15cm!!!!(nem irtam el)kajak a derekadig er.......nem egy cimboramnak van ilyen kocsija porba rakva,elkepesztoen mocskos allasa van igy.......ja es meguszod parszazezerbol nem ugy mint a lambot es tarsait
2012. márc. 8. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Épített Lotus 7 replikák, olcsó és alacsony.
2012. márc. 8. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Utolsó: köszi!


Utolsó előtti: igen, árra gondoltam horror alatt. Egyetértek, valóban nem sok ilyen olcsó(bb) széria autó létezhet, de ezért írtam példának a Lotust, vagy gondoljunk az MG Midgetre, ha ők megcsinálták, lehet van még pár ilyen gyár, mely nem 30-40 millió felett, hanem bőven ezalatt dobnak piacra ezekhez hasonló modelleket.

2012. márc. 8. 14:35
 8/11 A kérdező kommentje:
13:21-nek és 13:22-nek ment az előző.
2012. márc. 8. 14:36
 9/11 anonim válasza:
opel calibra is alacsony?
2012. ápr. 22. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Ahh, az nagyon magas. Szerintem jóval magasabb, mint pl. egy Elise.


"Lotus Elise, vagy ettől alacsonyabbakat".

2012. ápr. 22. 22:47
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!