Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Hogy kell SMG váltóval rajtpro...

Hogy kell SMG váltóval rajtprogramot (launch controlt) csinálni (nem m3) hanem 3ezres smg?

Figyelt kérdés

2012. márc. 9. 23:17
 1/7 anonim ***** válasza:
Szia! Na nem jött össze az E60 M5 mintájára?
2012. márc. 19. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Utánaolvastam neked német forumokon a 330ci-nél hogyan kell a launch controlt.


DSC-t kikapcsolod, teljesen!Aztán told be manuál 1es fokozatba, majd nyomd előre a váltókart HIRTELEN!!! fontos, hogy hirtelen taposd le koppanásig a gázt és felpörög a motorod 4000-ig, majd amikor elengeded a váltókart, akkor kilő a masínnááá:)


Írd,meg hogy sikerült-e!

2012. márc. 19. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
rendben köszi megpróbálom! írok ha sikerült
2012. márc. 19. 16:56
 4/7 A kérdező kommentje:
nah sikerült a dsc-t teljesen kikapcsolni manuál 1 sport be padló viszont a motor nem pörög 4 ezerig ameddig te akarod hanem egy másodperc alatt felmegy a fordulat és már magától ló is ki ne te szabályzód az elindulását csak az a baj hogy miközben a kerék kipörög a motor tíltana de az elektronika nem engedi és ezért elvált... de az egyest nem húzadta ki sajnos erre is van valami módszer?
2012. márc. 19. 21:30
 5/7 anonim ***** válasza:

Nah, akkor képzeld el ezt amikor megcsináltam az M5-ön egy kaszinó előtt!Addig nem hagytak amíg nem csináltam meg, mindenki kiabált, füttyögött, kint álltak az utcán, tisztára mint a tinik...


Örülök, hogy végre tudtam segíteni, bár az emailem úgyis tudod, megkérdezhetted volna ott is! :D


Ennek a kirajtolásnak még utánanézek holnap, csak dobj rám egy figyelmeztető emailt légyszi!Vagy itt is írhatsz, mindegy...

2012. márc. 19. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
És amikor előretolod a váltót előrenyomva tartod? Mert elméletileg előre kell nyomnod, és ott is kell tartanod, ahhoz, hogy működjön a dolog.Ez lehet egy gond, illetve az E60-on van egy szabályzó a váltó és a kézifék közt, amit lehet fel/le állítani, és azt maxra kell állítani.
2012. márc. 19. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
nekem nincs ilyen gombom sajna de a váltót előrretolva tartottam irok itt üzit
2012. márc. 20. 13:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!