Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Melyiket választanátok inkább...

Melyiket választanátok inkább utólagos beszerelés esetén?

Figyelt kérdés

Most vettem egy opel astra f-t. Nincs benne riasztó, indításgátló.

Mit és miért választanátok: risztó, rablásgátló kormányzár?


laikus vagyok ( és nő :) ) ezért érdekel a véleményetek

ksözi


2012. márc. 10. 21:29
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Ezek az elektromos kütyük manapság semmit nem érnek sajnos. Legbiztosabb és ami legtöbb ideig tart kiiktatni az a kormány, pedál és váltózár, de csak ha a kulcsot magadnál tartod :D
2012. márc. 10. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
az igazság az, hogy néztem a neten disklok kormányzárat. Árban annyi, mintha egy riasztót, indításgátlót szereltetnék be. Ezért vagyok tanácstalan.
2012. márc. 10. 21:40
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

F Astrákat szerintem már nem annyira lopkodnak. Sok van belőlük bontottan így sok és olcsó az alkatrész így nem nagyon tudnak vele mit kezdeni mert alkatrészként nehezen eladható. Profi tolvaj nem igen fogja elcsórni. A suttyók meg a kormányzár láttán biztos megriadnak:) Így ha feltétlen akarsz valamit talán szerintem inkább azt válaszd.


De leginkább arra figyelj, hogy ne hagyj a kocsiban látható helyen olyan dolgot amiért feltörhetik.

A feltörésnek nagyobb a valószínűsége mint a lopásnak.

2012. márc. 10. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
32%
Elektronikát semmiképpen sem, mert a mai autóknak is az a végzete. 'világító LED a műszerfalon, az autó megáll se előre, se hátra, félórás hibakódolvasás aztán meg 200E Ft-os alkatrészek. De inkább kormányzár.
2012. márc. 10. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
54%
Indításgátlót. de nem valami utólag beépíthető elektronikus hókuszpókuszt , hanem simán beiktatni egy kapcsolót mondjuk az AC pumpa reléjére, elrejteni valahol a műszerfal alatt, és ennyi. Egyrészt olcsóbb ,másrészt ha nem találja meg a tolvaj akkor biztos nem megy vele sehova.
2012. márc. 10. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Szivargyújtóba szerelhető indításgátló. Nálunk már jól vizsgázott. (Indítás előtt ki kell venni a szivargyújtót és két pontot az ujjaddal összezárni). Nem találták meg a zsiványok. :)
2012. márc. 11. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó: ez hogy is van? Tudnál részleteket mondani?
2012. márc. 11. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nem szeretném elárulni,de a lényeg hogy ráadod a gyújtást,de csak akkor tudsz indítani ha kiveszed a szivargyújtót,az ujjaddal megfogod a szélét,a másik ujjadat nekiérinted az alatta befúrt csavarnak (test) és így összezárod,utána indul az autó. Egy ügyes szerelő kötötte be. Eddig senki nem tudta elindítani,aki nem tudta hogyan kell,és kétszer próbálták ellopni. Szétcibáltak mindent,de ezt a megoldást nem tudták. És nem egy drága valami. :)
2012. márc. 11. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Jónak hangzik. Esetleg privibe el tudnád küldeni a leírást, ha nem nagy kérés?
2012. márc. 11. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!