Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Szervókormány nélküli autóba...

Lacko1996 kérdése:

Szervókormány nélküli autóba lehet szervót szerelni, és ugyan ez az ablakoknál is hogy lehetne e elektromos ablakot beszerelni, és ha igen mennyiért?

Figyelt kérdés
2012. márc. 11. 11:44
 1/9 anonim ***** válasza:

Mindkettő megoldható.

Az, hogy mennyibe kerül pedig nagyon sok mindentől függ (milyen kocsi, milyen szerelő, stb..), de biztos nem egy olcsó vállalkozás.

2012. márc. 11. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ha gyárilsg létezett belőle szervóval szerelt, akkor lehet. Ablakemelőből van utángyártott is.
2012. márc. 11. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
az autó egy opel astra f lenne.
2012. márc. 11. 12:38
 4/9 anonim ***** válasza:

Létezett belőle szervós, de nem túl gyakori, szerintem annyira nem is hiányzik belőle. Bontóból be kell szerezni minden hozzávaló, aztán szervós lesz.

Ablakemelő meg volt benne gyári is ( akár komfortmodulos is), meg tehető bele utángyártott is, de az nincs olyan megbízható.

2012. márc. 11. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Megoldható mindkettő, bontóban vagy apróhirdetéses oldalon nézz körül , a munkadíj kb 15-20 környéke.
2012. márc. 11. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
akkor ha jó értem, nem olyan szükséges egyiksem, 200 ezer körül milyen opel astrát lehet venni? ha lehet linket is kérnék
2012. márc. 11. 12:58
 7/9 anonim ***** válasza:

www.hasznaltauto.hu


Szolgáld ki magad.

2012. márc. 11. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Elektromos ablak minden további nélkül, de a szervóval nem tudom átengedik-e a műszakin. Ha az NKH-hoz viszed.
2012. márc. 11. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Miért ne. A forgalmi adatai között nem szerepel. Ha gyári alkatrészekből, szakszerűen van beszerelve, senki nem mondja meg, hogy utólag lett beépítve. (Én is alakítottam már át egy autómat szervósra)
2012. márc. 11. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!