Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mennyi idő alatt lehet egy...

Mennyi idő alatt lehet egy karcolást meg egy horpadást megcsinálni?

Figyelt kérdés

A párom külföldön van éppen és addig használtam párszor a kocsiját. Ma véletlen egy picit megsérült:(

Megakarom csináltatni, hogy ne is lássa meg:) Van rá esély, hogy pár nap alatt megcsinálják?


2012. márc. 11. 17:04
1 2
 1/12 pagan ***** válasza:
persze,vidd el egy szervízbe és mondd nekik hogy sürgős,nem nagy meló
2012. márc. 11. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
A horpadással kezdd,menj el egy jó kasznishoz. Ő mond rá valamit,(ha sürgős) az utána levő fényezést akár fél-egy nap alatt meg lehet oldani. De szerintem ha nem sikerül,és a párod meglátja,nem lesz kiakadva,mert díjazni fogja hogy te meg akartad csináltatni.. :)
2012. márc. 11. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Attól is függ milyen karc és milyen horpadás.


Ha a horpadás nem túl mély, jó helyen van és nincs benne éles "törés", akkor ki lehet ütni, kis szerencsével a festék se jön le.


A karcnál is ha megnézi egy szakember meg tudja mondani, hogy hogyan és mit a leggyorsabb.

2012. márc. 11. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Köszi az eddigi válaszokat:)


Hát a horpadás meg a karc az az első kerék felett van közvetlenül. Ott ahol van az a kidudorodás. Nekimentem vele egy oszlopnak. Úgy horpadt be meg karcolódott meg a festés.

2012. márc. 11. 18:09
 5/12 A kérdező kommentje:
És kb mennyibe kerülhet megcsinálni?
2012. márc. 11. 18:11
 6/12 anonim ***** válasza:
nekünk 2 jobb oldali ajtót csináltak meg 50 ezerből. kikalapálták, meg újrafestették az egész ajtót. az igaz hogyha jól megnézzük nagyon közelről, akkor kicsit látszik, de nem feltünő, csak annak, aki tudja hogy volt vele valami.
2012. márc. 11. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Hát ahol "éle" van a lemeznek vagy hajtva van nehéz megcsinálni,de megoldható,ha komolyabb a sérülés le kell cserélni egy új sárvédőre. Az megvan hamar,a fújással együtt. Drágább mintha kikalapálnák,de nem fog utána semmi látszani. Viszont ha öregebb az autó,az új fényezés elüthet a régitől,egy jószemű ember észreveszi..
2012. márc. 11. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Tudsz típust írni?
2012. márc. 11. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Mindjárt megnézem valami papíron milyen típus. Fejből nem tudom és a kocsira sincs ráírva.
2012. márc. 11. 18:51
 10/12 A kérdező kommentje:

Mercedes-Benz E350 CDI Coupe

2009-es

2012. márc. 11. 19:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!