Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Lehet olyat csinálni, hogy...

Lehet olyat csinálni, hogy egy simson vázba beleteszek egy komplett nagyobb motort? Pl: Jawa 250,350. vagy valami komolyat?

Figyelt kérdés

2012. márc. 11. 20:50
 1/7 anonim ***** válasza:

Mindent lehet, csak megfelelő mennyiségű tudás és pénz kérdése.


De egyrészt illegális lenne közúton használni, másrészt a váz és a futómű nem ahhoz van tervezve így kárt tenne bennük, harmadrészt szerintem ledobná a lovast is egy ilyen jószág...

2012. márc. 11. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 pagan ***** válasza:
én láttam már ilyet asszem 250 es volt benne,hát igencsak feltűnő volt:DD,még egy sunkóbb rendőr is felfigyelne rá hogy nem oké+nem hiszem hogy a simson váz sokáig húzná egy ilyen blokkal,szerintem veszélyes
2012. márc. 11. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
megmondom őszintén, hogy a motoromnak nincsenek papírjai, ls jogsim sincs mivel 14 éevs vagyok..
2012. márc. 11. 20:59
 4/7 pagan ***** válasza:
akkor próbáld ki,nincs vesztenivalód:)
2012. márc. 11. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Ha 14 vagy akkor maradj egyenlőre az 50 köbcentinél.


Esetleg ha van már több gyakorlatod megpróbálkozhatsz majd egy 125-össel, arra 16 évesen szerezhetsz is jogsit.

De akkor se építs, vannak olcsón megvehető 125-ösök. Az MZ-k pl. nagyjából egy árban vannak a Simsonokkal. Még rendszámos-forgalmis gépet is találhatsz egy drágább Szájmszon áráért.

2012. márc. 11. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
TS 150 blokkot pakolj bele megfelelő merevítésekkel...
2012. márc. 12. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
HA csak úgy bele tennéd akkor a simson váz szépen elgörbülne egy kis idő múlva, illetve nagy gázra csak úgy görbülne. Én úgy hallottam hogy még az MZ TS-eknél is probléma volt az hogy görbült a váz a motor erejétől... Most képzeld el ezt egy simson vázzal és egy 350-es jawa blokkal. Plusz merevítések mindenképpen kellenek. De 14 évesen szerintem is elég az 50 ccm. Egy 50-eshez képest a 250 vagy a 350 igen csak nagy ugrás lenne. Előbb szerintem egy 125-ös blokkot tegyél bele, azt még lehet hogy el is bírná ha kimerevítenéd a vázat.
2012. márc. 12. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!