Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Sach, Luk, Valeo, GST, melyik...

Sach, Luk, Valeo, GST, melyik a jobb minőségű kuplung szett?

Figyelt kérdés

Szeretnék komplett kuplung szettet cserélni az autóban.dacis Logan 1.4köbcentis.

Ezeket a márkákat találtam,de az árán kivűl másból nem tudom megkülömböztetni öket.Azt tudom hogy a Sachs jó minőségű,de nem tudom hogy a Valeo vagy a Luk mennyivel lenne roszabb, a GST-ről meg még nem is halottam.Annyit azért mindenki tud hogy nem mindig a drágább a jobb.


2012. márc. 12. 19:44
 1/7 pagan ***** válasza:
Sachs,luk,valeo szerintem mind jó,a gst nem nem tom,azt nem ismerem,én sachs ot vennék!
2012. márc. 12. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

A Sachs 41000 , Luk 39000 , Valeo 34000 és a GST 24 és 27000-ért van.A GSTnek van a legjobb ára,de erről a márkáról senki sem halott még.

Gyárilag milyen lehet a Dacia Logenben? Valeo?

2012. márc. 12. 20:04
 3/7 pagan ***** válasza:
muterom renault thaliajában csupa valeo cucc van,így gondolom a te loganodban is,eddig semmi gond a valeo cuccokkal,6 éves a thalia
2012. márc. 12. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

A Valeo a Renault csoport egyik hivatalos beszállítója. Így 99% hogy gyárilag a Daciában is az van.


Egyébként Sachs a kérdésre a válasz, hogy ezek közül melyik a jobb minőségű kuplung szett

2012. márc. 12. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat!

Sajnos szegénység van,de a kuplung meg kell....igy szerintem a Valeo lesz ha már a gyári is az.

2012. márc. 12. 20:59
 6/7 anonim ***** válasza:
Első három OK, GST-t felejtsd el , feleaddig bírja.
2012. márc. 12. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Egy biztos VALEO-t SOHA. Bárdi-nál vásároltam kuplug szett-et. Ez volt az egyik legdrágább, de hát megérdemli az autóm. Két hónap és kb 1500 kilométer használat után felengedésnél egyre erősbb rángatás jelentkezett. Kuplung újra ki, garanciális tehát viszem vissza, de vennem kell egy másikat (40ezer ismét), mert nem állhat az autó. Sőt újra ki kell fizetnem a kuplung csere ki és beszerelési költségeit (25ezer ismét). Sebaj megyek a Bárdi-ba beszerelési nyilatkozattal és kitöltött kárigény lappal, hogy legalább a rossz alkatrész árát visszakapjam. Ekkor jött a meglepetés ugyanis a VALEO (francia..)cégnek ez nem jó. Ez nekik kevés. Minden más cégnek elég, de nekik nem. Nekik külön bejelentőlapon kell kitölteni a kárigényt (amin természetesen ugyanazok a kérdések vannak annyi különbséggel, hogy van egy cég logo is rajta) továbbá nem elég egy beszerelési nyilatkozat, hanem ők számlát kérnek a beszerelésről. Magyarul egy dologról szól ez az egész: mindent megtesznek, hogy megnehezítsék vagy ellehetetlenítsék a garancia érvényesítését. Tipikus multinacionális gyarmattartói arogancia és szemlélet. SOHA SEMMILYEN VALEO TERMÉKET NEM VÁSÁROLOK!
2014. okt. 16. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!