Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Volt betekerős kispolszki?

Volt betekerős kispolszki?

Figyelt kérdés
Sürgős segítségre lenne szükségem, fogadtunk egyik haverommal,hogy a polski fiatból volt-e kurblis (indítókaros) (beteketős), válaszokat linkel támasszátok alá ha lehet.

2012. márc. 12. 21:35
 1/10 anonim ***** válasza:
behuzós volt :D
2012. márc. 12. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Kurblis nem volt, csak berántókaros. :D
2012. márc. 12. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
köszönöm a gyors válaszokat de ezek szerint a fogadást elvesztettem....:(
2012. márc. 12. 21:58
 4/10 anonim ***** válasza:
Mondd az hogy összekeverted a Zaporozseccel , abból volt. :D
2012. márc. 12. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

És akkor azt se felejtsük, hogy kispolákból van még a seprűnyeles indítású is.


Ugye?

2012. márc. 13. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Seprűnyeles? Amikor leragad az önindító és elkezded seprűnyéllel ütni? :D
2012. márc. 13. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Nem, amikor elszakad az indító bowden, és seprűnyéllel kell benyomni az önindítót!


Betekrős kipspolák nem volt, de létezik felhúzós változat!

[link]

2012. márc. 13. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Betekerős nem volt, viszont feláras extraként lehetett beszerezni olyan berántó-szerkezetet hozzá, melyet a dinamó tengelyére lehetett felszerelni. Segítségével úgy is be lehetett indítani a kisfityót, mint egy benzinmotoros fűnyírót.
2012. ápr. 23. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Én most pályázok egy kis polkeszra évek óta szeretnék venni már 1et és MINDENT TUDOK a kis polszkikról 2 hetet azzal töltöttem el hogy neten kutatgattam a története után.... apró praktikákat viszont nem tudok mert nem vagyok tapasztalt tulajdonosa :S De azt tudom h sosem volt tekerős... Volt indítóbovdenes ami úgy működött hogy a kézifék alatt van 2 kar .. 1szívató 1 indító kar ha jól tudom és volt kulcsos indítású ami már úgy működik mint az 5-10 éves autók elfordítod és megy is :) Kispolákot 2000-ig gyártottak egyre újuló és modernizálódó 126-osok gördültek le a végén pedig úgy gondolták h 4.7 millió lengyel csodakocsi elég lesz.. Az olaszok nem tudom hányat adtak ki a fiat 126-ból[AMI SZIGORÚAN NEM "126p" ÉS A LEGKEVÉSBÉ SEM KISPOLSZKI!! hanem fiat 126] De szerintem enyi elég is lesz a polszkikról :D
2012. aug. 17. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
www.126.hu rulz ;)
2012. aug. 17. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!