Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Melyek a közepes minőségű és...

Melyek a közepes minőségű és márkájú bukósisakok, ami rendesen véd, de nem horror drága?

Figyelt kérdés
Szeretnék nem sokkára egy bukósisakot venni, de ennyire nem vagyok benne a témában, és nem tudom h mi az ami gagyi illetve mi nem. Aki tud az írjon 1-2 márka nevet. Köszönöm.

2012. márc. 13. 19:25
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

HJC!

Jó minőségű, középosztálybeli sisakok, egyedüli probléma a súlyukkal van, ez hosszabb úton megterhelő lehet. Ezért nőknek és gyerekeknek nem ajánlott a viselésük, de persze ez egyénfüggő..

2012. márc. 14. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszi, én is a HJC-ket néztem, csak nem tudtam h milyen minőségűek :)
2012. márc. 14. 19:21
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

AGV,LAZER,ARAI,SHOEI,X-LITE,SUOMY,NOLAN,AXO,AIROH,GIVI,MDS

Ezek a márkák közül válassz.Mind jó minőségű bukósisakot gyárt.30-40ezerért már veszel elég jó minőségűet.

2012. márc. 14. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Irány a LIDL! :D

Fullos, Crivit márkájú bukók vannak 18.000 becsületes magyar forintért! A márka számomra ismeretlen, de nagy bajban a kétszázezres bukó sem védhet meg teljesen!

Feljahtható áll, beépített napszeműveg, 1750gramm (bőven megfelelő). Pluszban jár hozzá egy másik méretű bélés, és egy tartalék plexi. Nem néz ki nagyon gagyinak, komolytalannak.

Én ma lecsaptam egyre, majd kiderül, milyen.

2012. márc. 19. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Na ezt meg kell néznem :D Köszönöm az infókat :)
2012. márc. 20. 15:09
 6/7 pucuka69 ***** válasza:
Én 3500 pénzért vettem szezon végén az auchanban 4éve használom télen nyáron. Zeusz márkájú. Egy párszor már leesett a szekrény tetejéről(2.5m)a kőre,de a festék sem pattant le róla. Persze ésszel közlekedek és soha nem estem(kopp kopp). De szegény Simoncellinek biztos olyan bukója volt,ami többet ért mint egy tuti utcai motor,és mégis mi lett a vége. Úgyhogy csak ésszel közlekedni,akkor nem lesz baj.
2012. márc. 25. 03:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Döntsd el mire kell. A Lidl sisakja szélzajos, és hideg időben nagyon érezni,h kavarog a szél az arcodon. Szar időben túrázni vele, nah, az arcüreggyulladás... Am városban, kisebb utakra jó.
2012. ápr. 20. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!